Skocz do zawartości

Super Moto


Rekomendowane odpowiedzi

Z góry zastrzegam się, że nie jestem znawcą tematu. Wydaje mi się jednak, że SM powinno być na felgach ze szprychami. Kolega, który założył temat jeździ na razie w terenie. Nie wierzę, że po przeróbce na SM nie wyskoczy czasem do lasu a tu alufelgi nie bardzo bądą się sprawdzać. Moim zdaniem powinien założyć na dotychczasowe ustrojstwo felgi 17'' i dostosować przedni hebel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem na allegri jakiś zestaw do LC4 i chyba były koła od jakiejść CBR. Ale i tak w grę wchodzi kupa przeróbek, jakieś tuleje itd. Dość skomplikowana sprawa, ale do zrobienia, Koszty znacznie mniejsze niż w przypadku zakupu oryginalnego zestawu SM

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75151658

 

Nie jest to tanie i z czesci od CBR ale zestaw do SX/EXC/LC4. To nie jest za duzo ?? Lipa ze nie jest napisane jakiej firmy sa felgi

pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nie jest to tanie i z czesci od CBR ale zestaw do SX/EXC/LC4

 

Że niby z czego częsci??

Akurat nieszczęśliwie pokazałeś jeden z najdroższych zestawów, jakie widziałem. Na allegro są profesjonalne, nowe zestawy po nieco ponad 4k.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby z czego częsci??

Akurat nieszczęśliwie pokazałeś jeden z najdroższych zestawów, jakie widziałem. Na allegro są profesjonalne, nowe zestawy po nieco ponad 4k.

pzdr

Nie wiem z czego czesci, napisalem ze nie od CBR. Pokazalem taki jaki byl jedyny i wlasnie tez mi sie wydawalo ze drogo.

Na ukcji sa jakies specjalne opony czy "przerobione" zwykle ? Ile kosztuja takie opony jak na zdjeciach w aukcji? Na allegro tez byly felgi Eciel-a, nie pamietam dokladnie ale 4 lub 5 tysiecy kosztowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm zawsze zastanawialo mnie czemu do supermoto sa felgi 17cali ? czemu nie na przyklad 18cali ? i tak jezeli bym chcial tylko se po ulicach wiecej posmigac to czy przy kolach 19'' i 18'' jak zaloze jakies ladne oponki motor sie bedzie dobrze trzymal przy cieciu zakretow czy raczej to kiepski pomysl ? zaznaczam,ze to tylko do lajtowego polatania o czym swiadczy motor - dt50. jezeli bylo to sorki ale sie nie doczytalem,pozdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przeróbki na koła super moto to cos wiem na ten temat.Przerobiłem DR 350 Miałem dwa komplety kół SM i Orginał Wymagało to czasu i kasy Kupiłem piasty,potem felgi,znalazłem gościa który opszprychował koła i złożył je do kupy Ale efekt był,i fajnie sie jeżdziło ps mogę przesłać fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...