Skocz do zawartości

No nie wytrzymam i się pochwalę :P


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w sezonie okaże się' date=' że z powodu wożenia pasażerki będę przeżywał katusze (jak na FZ/FZR) a moja pasażerka również będzie wzywała o pomstę do nieba' date=' to nie wykluczone, ze zainteresuję się zamianą czerwonej bestii na...[/quote'']co jest dość prawdopodobne (tak sobie myśle 8) ) wnioskując po wyglądzie tych siedzonek :roll: ....

 

.

oj tam...ja się wszędzie potrafię zmieścić,więc myślę,że i kanapa TRXa chętnie przyjmie moją pupę :D

gorzej może mieć Dziat za kierownicą z dodatkowym balastem....(ale przynajmniej tym razem nie trzeba będzie wymontowywać nóżki centralnej :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

gorzej może mieć Dziat za kierownicą z dodatkowym balastem....
jak kocha ta wytrzyma, no nie :D

 

szkoda że mam do was tak daleko, bo jak tak ostatnio obserwuje wasze poczynania to widze że całkiem fajne ludki w tej naszej stolicy zamieszkują 8)

 

PS. to nie jest żadne wazeliniarstwo,po prostu w mojej mieścinie jestem (prawdopodobnie) jedynym motocyklistą :cry: , i chyba czuje się tu zbyt "wyalienowany"(taki zimowy mały dołek :D )

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że mam do was tak daleko, bo jak tak ostatnio obserwuje wasze poczynania to widze że całkiem fajne ludki w tej naszej stolicy zamieszkują 8)  

 

 

Hehehe... ażebyś wiedział, że fajne lótki w Warszawie zamieszkją (zwłaszcza urodzeni Warszawiacy :D)

 

[ Dopisane: Środa 14 Grudzień, 2005 ]

[

oj tam...ja się wszędzie potrafię zmieścić' date='więc myślę,że i kanapa TRXa chętnie przyjmie moją pupę :D

gorzej może mieć Dziat za kierownicą z dodatkowym balastem....(ale przynajmniej tym razem nie trzeba będzie wymontowywać nóżki centralnej :lol: )[/color']

 

 

MOJĄ, nie zapominaj o tym bo dostaniesz klapsa, a poza tym, jeśli TRX nie będzie mi pływać pod obciążeniem, to w tym momencie ratuje Cię jedynie miłość do mnie :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu a przewieziesz mnie??:-D Prosze! :D

 

5zł ew. mogę przyjąć zapłatę w naturze :twisted:

 

Tak nisko mnie cenisz?? Przeciez nie zlisenie sie jak Ty na olsenowego Bandita :-D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu a przewieziesz mnie??:-D Prosze! :D

 

5zł ew. mogę przyjąć zapłatę w naturze :twisted:

 

Tak nisko mnie cenisz?? Przeciez nie zlisenie sie jak Ty na olsenowego Bandita :-D

 

Nie bardzo kumam o co Ci biega, to TY chcesz żebym Cię przewiózł, a TY masz mi zapłacić 5 zeta, za rundkę dookoła śmietnika pod 2OO, jeśli nie będziesz miał z czego oddać to pogadamy w kiblu o warunkach spłaty Twojego zadłużenia.

 

P.S. Zapraszam publiczność, zwłaszcza posiadającą telefony z możliwoscią nagrywania plików video :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie będziesz miał z czego oddać to pogadamy w kiblu o warunkach spłaty Twojego zadłużenia.  

 

P.S. Zapraszam publiczność, zwłaszcza posiadającą telefony z możliwoscią nagrywania plików video

 

Oj bedzie sie działo :P

 

Tylko nie zapomnijcie sie w jakiś sposób zabezpieczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...