Skocz do zawartości

skrzynia simson s51


grze693
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miałęm remont simka i wyregulowałem wszystko tylko nie założyłem prawej pokrywy nie miałęm sprzęgła chciałęm bez sprzegłą delikatnie 1 wrzucić a hyba jakoś 2 wrzuciłem na niedużym gazie gdzieś tak mniej nić połowa lub jesczze mniej no i jak 2 się wrombało to było mocno słychać jak wskoczyło według mnie bardzo mocno bo bez sprzęgła i teraz mam pytanie czy mogło się coś stać z jakimś zębem z skrzyni jeżdziłęm już tym simkiem skrzynia chodzi w pożo nic nie stuka i tak jak przedtem chodzi . słyszałęm że simki mają mocną skrzynie a rozbierałęm skrzynie to stan był idealny odpowiecie mi na moje pytanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee

 

Jakby sie ząb wylamal to byś napewno usłyszal w pożniejszej eksploatacji :twisted: A skoro nic sie nie dzieje to co sie martwisz .Wrzuciles bieg bez sprzegla to i zgrzytnęło .. ale nic wielkiego sie nie stalo skoro mówisz ze jezdziles i jest ok .

 

pozdrawiam herflik

 

 

ps. Twoja wypowiedz liczy okolo 60 słów .. a znaków interpunkcyjnych użyłeś tylko 2 , a dużych liter nie używasz wcale :? .Ja sie nie czepiam , ale czy Ty jestes dyslektykiem czy leniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie

w simkach nie ma kół przesuwnych, koła "choinki" są blokowane klinem i śrutami i prawdopodobnie nagłe wrzucenie biegu przy nierozklejonych tarczach sprzęgła spowodowało ten stuk,

mam inna skrzynie co prawda ale zawsze wrzucam 1ke z bólem serca pojawiajace sie szarpniecie i stuknaprawde nie nalezy do najprzyjemniejszych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sprzęgła

a przejdź, że sie ty bez butów po szkle, to co będziesz wtedy gwizdał z zachwytu, czy skrzywisz sie i wydasz nieludzkie tchnienie, nie dziw sie, że tak właśnie skrzynka zaaregowała, nie rób tak więcej!!!!!!!!

ps. jęśli masz troche zapasowego oleju to możesz przelać go przez skrzynie, przepłuczesz w ten sposób ją i dowiesz się czy po skrzyni, nie krąża jakieś obce elementy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Skrzyni biegow W Simsonie bardzo ciezko wylamac zab jest to prawie niemozliwe poniewaz przelozenie jest prowadzone z kol zebatych wiekszych(4) na mniejsze (3) po zatym kola jak juz wsponieli wyzej sa zazebione;]Zmina biegu polega na tym ze przesowa sie klin na ktory sa natoczenia a w srodku w tulei walka od skrzyni znajdują sie klulki;]Ja mialem raz taki przypadek ze mi zmieliło 2 kulki ale to juz z powodu zuzycia i dlugiej ekspleatacji 8) pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...