Skocz do zawartości

Yamaha R7 - poszukuje fajnych fotek


Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie chodzilo o to ze zeby mogli ją wystawić do wyścigów musiała być motocyklem produkowanym seryjnie, seryjnosc oznacza kilka tysięcy sztuk rocznie ( nie pamietam ile) wiec to zrobili:) i r7 mogal działać na torze:) wyszłą w 98 roku do sprzedazy za ponad 100 tyś pln na polskie przeliczając, cena dal tego ze był to motor z seryjnym tytanowym korbowodem , zaworami, sklmplikowany wtrys, zawiecha ochlins upside down itd itp!, mało ktory motor ma to teraz w 2005 a to było 7 lat temu!!! jak ktos chce szczegóły to przy okazji przepisze na kompa, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale trzeba wziac pod uwage ze R7 jest bardzo droga.

Jakiś niecały rok temu widziałem i siedziałęm na tej maszynie w salonie Yamahy w Koninie. Cena jak na ten sprzęt była znośna(choć nie na moją kieszeń... :? ) bo około 99 tyś (jak dobrze pamiętam).

Motocykl piękny, lecz nie za bardzo nadający się na droge...

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze takowa istenieje Jest fajna. Wie ktos czy jest taka w PL ?

 

Napewno jest jedna w Polsce, bo widziałem ten sprzet w salonie Yamahy w Łodzi... O ile pamiętam to było to Limited Edition i wyprodukowano około 500 egzemplarzy. Motocykl był wykonany specjalnie do jazdy po torze i mimo mniejszej pojemności (749ccm) potrafił wycyckać R1... Mam gdzieś na płycie jej zdjęcia jak stała w Yamasze... Był to tak zaawansowany konstrukcyjnie motocykl (`99r), że dopiero teraz wprowadza niektóre rozwiązania do nowych motocykl (np. MT01) które już wtedy były zastosowane w tej Yamasze (minęło 6 lat!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...