Skocz do zawartości

Jakich kaskow uzywacie ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zapewne ten kask będzie lepszy od jakiegoś Tigera. No ale cena jest o 100zł. więcej.

Kupuj najwyżej będziesz żałować :icon_razz:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiac to jest coś takiego jak Tiger,Dragon lub jakiś inne H*ju muju.Za 200zł znajdź sobie lepszy kask . Za podobną kase możesz sobie kupić takie cos : http://www.allegro.pl/item120347855_kask_l..._bullet_lx.html lepiej dołożyć troszke więcej i kupic cos pożądnego :)Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niedostanie do neigo kominiarki??

 

 

 

Dlatego, że Pan z aukcji wyraźnie napisał:

 

"Dla pierwszych 2 klientów kominiarka W KOMPLECIE !!!"

 

 

O to mi chodziło :icon_razz:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kominiarka to po co ? Żeby w szyję nie wiało ? To mam taki golf polarowy co na narty zakładam :biggrin:

Oj nie... zupełnie sie pomyliłes... ;) Ona jest poto, że jak dresiarze na dużych scigaczach podginaja tablice rejestracyjne i kradną paliwo na stacji, to zeby ich kamery nie rozpoznały... :) :) A tak szczerze, to własnie, żeby było ciepło w dekiel, bo przeciez czapki nie ubierzesz zbytnio pod kask, a kominaira fajna sprawa... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kolega wyżej napisał,nie kupuj czarnych szybek,w tej chwili mam takaw kasku i jest Ciemno w nocy w niej jak w "dupie u muszyna",więc radze kupic jasną(nie przyciemnianą),bądź lustrzaną chodź nie wiem jak ona się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam motorowerowcow i nie tylko :icon_exclaim: jakich kaskow uzywacie ? prosze o podanie marki i komentarza ;) przyda mi sie przy zakupie helmu ;)

 

 

ja uzywam nowego typy tigera ale jezeli miał byś kupować kask to tylko z białą szybką ja niestety kupiłem z ciemną w dzien sie jeżdzi spoko ale w nocy kompletnie nic nie widać a co do tigera to bardzo dobrze sie sprawuje

pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...