Skocz do zawartości

Jakich kaskow uzywacie ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiscie z jednej strony głupio by było dać za kask wiecej niż za ogara... a z drugiej... głowe sobie mozna cenic wiecej niż motor... ;P

Jakby mi ktoś dwa lata temu powiedział, że będę teraz jeździł w kasku za 270 zł, to bym go wyśmiał - za Ogara wziąłem wtedy 470 zł :-). A tu proszę, jeżdżę w swoim ciasnym, ale własnym leniwcu i cieszę się, że go kupiłem.

 

 

i muchy w oczach ;] ... Ja tam smigam w Moim tornado... ale bedzie trzeba zainwestowac w cos lepszego ;] po upadku przy 110km/h po Tornado nic nie zostanie ;]

Po głowie też :-). Ale z tego, co wyczytałem w instrukcji, kask po upadku, nawet bez widocznym uszkodzeń, przydałoby się zmienić, bo jego ochronne działanie przed uszkodzeniem głowy polega właśnie na pękaniu skorupy (energia się roztentegowuje na wszystkie strony :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam smigam w tigerze :P Jak zmienie motor na większa pojemnść , to napewno zainwestuje też w kask, no bo jakby nie patrzeć jakość wykonania tigera wysoka nie jest :crossy: Pozdrawiam

Ja odnosze wrażenie, że Tornado są lepsze od Tigerów... mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to nie ma znaczenia na jakim sprzęcie sie jeździ. Krzywde można sobie zrobić nawet przy prędkości 40km/h i warto zainwestować w doby kask, nawet jak sie jeździ komarkiem. Ale to juz każdego osobna sprawa. Ja mam Uvexa Bossa 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ale niektóre Tornada, to nawet jako tako wyglądają... ;D

 

 

No własnie, wyglądają, ale chyba nic poza tym.. :P Powszechnie wiadomo, że nie ma rzeczy tanich i dobrych, niestety..

 

 

Wg mnie to nie ma znaczenia na jakim sprzęcie sie jeździ. Krzywde można sobie zrobić nawet przy prędkości 40km/h i warto zainwestować w doby kask, nawet jak sie jeździ komarkiem. Ale to juz każdego osobna sprawa. Ja mam Uvexa Bossa 2000

 

 

Z częścią się zgodze, że na każdym sprzęcie i przy każdej prędkości można sobie zrobić krzywdę.. No ale bez przesady... nie wyobrażam sobie kolesia na komarku w kasku za np. 300 zł , który kupił dla bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam 'Dragona'. Jest to suoperwypasiony kask, który mogę złamać w rękach :clap:. W najblizszym czasie muszę sobie kupic cos lepszego... Bo 90-100 km/h na mojej mb to trochę za dużo jak dla smoka ;). Bo mi wieje po twarzy wiatr:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj osobiście sie przekonałem że Tornado jest nic nie warte :clap: Wczoraj właśnie mi spadł z siedzenia simka. Efekt- pęknięta szybka.

A w Lazerach myślisz, że szybki sa z kauczuku?? Jak sie zrypie na szybke, to peknie i nic nie poradzisz... Tylko w Tornadzie masz ten plus, że kupiszz szybe za 17 zeta. HEHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...