Skocz do zawartości

osiągi simsonów


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój

siągnoł
95 km/h (mierzone z Daewo Nexią)

 

przeróbki to:

 

Kupiony nowy silnik i założone łożyska c3

Niemiecki cylinder RZT Replica series 600er series za 140 euro

Wał z wypełniaczami

Cieniowany korbowód

Gaźnik bing od jakiegoś motorku ma gardziel 21 mm

Świeczka irydowa

Stożek

Zębatka 17

 

Spalanie w zależności jak nim jeźdze:

minimalne 1.9 l

maksymalne 3.7 litra

 

A z ramy to cała jest jak nowa (wymienione łożyska,gumy itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój
siągnoł
95 km/h (mierzone z Daewo Nexią)

 

przeróbki to:

 

Kupiony nowy silnik i założone łożyska c3

Niemiecki cylinder RZT Replica series 600er series za 140 euro

Wał z wypełniaczami

Cieniowany korbowód

Gaźnik bing od jakiegoś motorku ma gardziel 21 mm

Świeczka irydowa

Stożek

Zębatka 17

 

Spalanie w zależności jak nim jeźdze:

minimalne 1.9 l

maksymalne 3.7 litra

 

A z ramy to cała jest jak nowa (wymienione łożyska' date='gumy itd.)[/quote']

Takiego durnego tuningu nie widzialem jak zyje kazda modyfikacja tutaj zaprzecza i przeszkadza prawie sobie na wzajem;]

 

Gdy sie zminia cylinder ktory ma prawie 300% wieksza moc sory ma nie cienuje sie korbowodu bo po co??wieksza ilosc kanalow mieszanka i tak sie dostanie tam gdzie musi a wal lzejszy być nie musi;]To tylko grozi ulamaniem korby;]Oki Gaśnik 21 gra muzyka??Filtr stozkowy i pokiego gzyba zebatka 17 prz 6 plukowym cylindze i stozku ktory poprawia moc przy gornej fazie obrotow Facet :) ;) Na tym cylindze zyskujesz obroty siegające prawie 11-12 tys na jalowym biegu 8) POzwol mu wykorzystac te obroty na biegach sczegolnie ostatnim zalkadajac w tym celu zebatke 14-max 15 ;]Swieca irydowa??Co to daje ??Raval zalozyl do yamahy Tzr iskre za 6 zloty i nakrecila mu na obrotomierzu 14 tys tyle samo co ngk ina tlko zywotnosc ;]Jak juz piszesz modyfikacje to pomysl chociaz chyba ze zmyslasz calkiem na pale ;]pozdrawiam mi to wali na kilometr walkiem i koniec:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieómów mi że kręce co bo jak niewiesz to niemów.

Simson ma 10.4 km i 12.8 Nm.

 

Mierzone na hamowni poprosze kolege żeby zrobił mi wydruk i zeskanuje(Hamownia kumpla).

 

Fotki mam ale silnika z zewnątrz, niemam zamiaru już rozbierać silnika żeby ci fotki zrobić bo to były 2 ciezkie tygodnie żeby złożyć całego tego simsona.

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 22:14 ]

Jaka wieksza ilość kanałów przecież on ma 2 kanały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOŻE POPATRZYSZ ZANIM NAPISZESZ ZAPRASZAM STRONA RZT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam wypowiedzi typu : dobry simek na oryginalnych częściach, bez przeróbek idzie spokojnie 75 czy 80km/h to mi żal dupe ściska........ludzie jeśli macie dostęp do wykresów zależności obrotów od prędkości (np. w książce jeżdżę motorowerem simson), powinniście zauważyć że przy 80 km/h simek miałby ok. 8000, co jest NIEMOŻLIWE!!!!!!!!!!! ci wszyscy chyba polegali na swoim liczniku, którego wskazania mają duże przekłamania

nie bede mowil ile jedzie moj simek bo smiac mi sie chce jak czytam niektore posty....

PAMIETAJCIE TYLKO ZE JESLI ZMIENICIE PRZEDNIA ZEBATKE LICZNIK NIE BEDZIE POKAZYWAL PRAWDZIWEJ PREDKOSCI!!

zgadzam się w 100%. najlepiej zmierzyć prędkość z samochodem, a naljepiej z 2 autami. GWARANTUJĘ że żaden seryjny simek nawet z przebiegiem 2tys km nie pojedzie więcej niż 65 km/h!!!!!! inne gadanie to nic nie warta steka bzdur..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...