Skocz do zawartości

Zdałam!!!


madee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że Ci sie udalo.

Czy Ty tez miałaś kursantów-instruktorów na egzaminie?

 

ref twoich pytań i opinii - nie wiem w co się ubrałaś. Ja zmarzłem jak pies. Po 2 minutach jazdy na mieście chciałem jechać po linii prostej w kierunku ośrodka - niestety te wiadukty, budynki etc...

2 razy ściąłem skręt w lewo na skrzyżowaniu i za karę będę marzł jeszcze raz.

 

Masz ambitne plany jeżeli chodzi o maszyny. Nie sa tanie... Może by tak złamać nogę na święta i zaoszczędzić na prezentach i sylwestrze? Masz jakieś inny pomysły?

Szuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super' date=' że Ci sie udalo.

Czy Ty tez miałaś kursantów-instruktorów na egzaminie?[/quote']

 

nie, wystarczył egzaminator, ale całkiem miły był :)

 

ref twoich pytań i opinii - nie wiem w co się ubrałaś. Ja zmarzłem jak pies. Po 2 minutach jazdy na mieście chciałem jechać po linii prostej w kierunku ośrodka - niestety te wiadukty' date=' budynki etc...

2 razy ściąłem skręt w lewo na skrzyżowaniu i za karę będę marzł jeszcze raz.

[/quote']

 

ubrałam się w ciepłe rajstopki :oops: dzinsy, gruby sweter, polar, kurtka narciarska i polarowe rękawice :roll: . Owszem zmarzłam mimo tego, ale emocje mnie rozgrzewały. Poza tym jak już wyjechałam na miasto to sie strasznie cieszyłam, że jadę motocyklem i nieszczególnie odczuwałam niewygody (tak samo jak tydzień temu na jeździe z Tomkiem).

 

Co do ścinania zakrętów- Tomek mi zwracał na to uwagę tydzień temu dlatego bardzo uważałam na to, żeby ciągłej nie przejechać.

 

Masz ambitne plany jeżeli chodzi o maszyny. Nie sa tanie... Może by tak złamać nogę na święta i zaoszczędzić na prezentach i sylwestrze? Masz jakieś inny pomysły?

 

:-) nogi łamac nie chcę, bo marzy mi się jeszcze wyjazd na narty, poza tym musiałabym sobie odpuścić moto na jakiś czas (rehabilitacja itd. :roll: )

Pomysł mam jedynie kredytowy póki co- niestety. Oczywiście sprzęt nie będzie nowy.

Jeżeli stwierdzę, że mnie nie stać na któryś z wymienionych, to może pojawi się gs500 na przykład (zawsze taniej). Sama nie wiem- najbardziej chciałabym sv.

Czas pokaże, narazie mnie trzyma euforia zdanego egzaminu ;) i zmartwienia samochodowe (przed egzaminem w sobotę strzelił mi przewód hamulcowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zdanego egzaminu - sam pare miesiecy temu to przezywalem i wiem jaka to radocha. Chociaz z drugiej strony jesli nauki pobieralas u Tomka K. , to fakt zdania egzaminu wydaje sie calkiem naturalny i normalny - oblanie to bylby dopiero wyczyn :)

Pozdrawiam i zycze szybkiego zakupu wymarzonego sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek gratuluję ci zdanego egzaminu!!!

 

Mam jednak pytanie odnośnie twojego zapisu na egzamin.Kiedy się zapisałaś i ile czekałaś na termin.Ja miałem mieć 23.XI ale odwołali 22.XI.Teraz martwię się, że dopiero na wiosnę ale widzę, że jest jakaś szansa.Dzisiaj jadę do WORD'a.

 

Naprawdę jestem pod wrażeniem twojej osoby.Gratuluję wytrwałości i twardości, bo pora na jezdę jednośladem jest ciężka.

 

pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek gratuluję ci zdanego egzaminu!!!

 

Mam jednak pytanie odnośnie twojego zapisu na egzamin.Kiedy się zapisałaś i ile czekałaś na termin.Ja miałem mieć 23.XI ale odwołali 22.XI.Teraz martwię się' date=' że dopiero na wiosnę ale widzę, że jest jakaś szansa.Dzisiaj jadę do WORD'a.[/quote']

 

dzięki za gratulacje :P

Pojechałam zapisac sie 2.12 w piątek po pracy (po 18:00 byłam w WORDzie) a termin dostałam na następny dzień, na 3.12, na 15:00. Terminy krótkie, bo niewiele osób wie, a poza tym to początek. I nadal wisi karteczka, że egzaminy na A są zaiweszone. Najlepiej zadzwon i się dowiedz.

 

Naprawdę jestem pod wrażeniem twojej osoby.Gratuluję wytrwałości i twardości' date=' bo pora na jezdę jednośladem jest ciężka.

pozdr:)[/quote']

 

:oops: :oops: :oops: dzięki, pora jest dobra ;) a ja jestem uparciuch.

 

[ Dopisane: 05-12-2005, 13:05 ]

Gratuluje zdanego egzaminu - sam pare miesiecy temu to przezywalem i wiem jaka to radocha. Chociaz z drugiej strony jesli nauki pobieralas u Tomka K. ' date=' to fakt zdania egzaminu wydaje sie calkiem naturalny i normalny - oblanie to bylby dopiero wyczyn :P

Pozdrawiam i zycze szybkiego zakupu wymarzonego sprzeta[/quote']

 

Nauki doszkalające pobierałam u Tomka, ale wcześniej kilkanaście godzin pyrkałam na 1 na placu nie mając zielonego pojęcia o jeździe na motocyklu (w moim wątku jest trochę więcej na ten temat http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=35380 ).

Na sam koniec mój instruktor z tamtej szkoły wypiął się na mnie, ale olać. Hak mu w smak :)

Natomiast Tomek mi pogratulował zachowania dobrej statystyki :lol: :lol: :lol:

Alez się cieszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za superszybką odpowiedź. :) ;) :P :P

Jadę w takim razie szybciutko do WORD'a dzisiaj i mam

nadzieję,że jeszcze w tym tygodniu uda mi się na termin

zapisać.Pogoda ma być niezła przez cały tydzień (czyli deszcz, wiatr i zimno), ale będę twardy jak Madee i dzielnie stawię czoła egzaminatorowi. Jak zdam to się wam pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wynik egzaminy pozytywny" , wykonałam na placu taniec dziękczynny i pojechałam oblewać sukces Split Laughing

Nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało Smile

 

kurde, jak oblałem to mi sie śmiałem jak głupi :) a jak zdałem to normalnie jakoś bez emocji ;)

 

a z kolei wtedy co oblałem, dziewczyna która jechała przedemną tak jak madee taniec na placu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj miałem przedostatnie jazdy na moto.Jeśli nie chcecie zmarznać to ubierzcie sie tak jak ja(dotyczy panów)

-skarpetki jedna para(marka i kolor obojętna)

-dobre buty(ja miałem do chodzenia po górach)

-kalesony 2x (kolor i marka obojętna)

-spodnie wojskowe ciepłe

-koszulka

-koszula

-bluza

-polar

-kurtka

No i oczywiście rekawiczki.

Jeździłem dzisiaj 3,5h z tego z 2,5h po mieście i wcale nie zmarzłem 8)

No a jutro na egzamin :?

POzdro

 

 

Dzisiaj o 10 ZDAŁEM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kalesony 2x (kolor i marka obojętna)

Dokładnie tak! Dwie pary kalefiksów sam noszę ostatnio pod skórzanymi portkami.

Co do skarpetek, to polecam dwie pary - grube wełniane na stopę, na nie zwykłe bawełniane jednak możliwe "gęste".

 

P.S. Jak Piotrek Gadaj z niesprawnymi rękami wytrzymał z Tobą na motocyklu w taka ślizgawicę jak dzis rano?..

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...