Skocz do zawartości

Jak podrasować SIMSONA S51


simsonmz251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzrost prędkość odczujesz po zmianie kosza na ten od s70.

Ja miałem gaźnik rozwiercony do 18mm, większą dysze. o cylindrze już wspomniałem, wypełniacze na wale, podciety lekko płaszcz tłoka, sploanowaną głowice i przeweszwysztkim sportowy wydech ale nie ten z allegro tylko taki jak w kartingach. Simek miał super przyspieszenie ( jak na simka oczywiście) prędkość max to 85km/h na zębatce 14zębów. Mierzone bmw gs1100. Poprostu kuzyn jechał koło mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech Leovinci, cylinder 60ccm, i gaźnik bing. Kosza od s70 nie chcę zakładać gdyż przełożenia w skrzyni mam od sr80, a to byłoby już chyba za dużo dla wału. Teraz czekam na odbiór techniczny sima od elektryka, gdyż robił mi nowy moduł i wymieniłem iskrownik z magnetem. Zdam relacje jakie będą osiągi po remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem cylinder 50cmm z 5 plukami i s70 puchl na 3 biegu...mam zwykly cylinder wal od s70 przelozenia od s51 tylko przud 14 zebow rozszerzone kanaly i gaznik od suzuki ts i s70 puchnie powiedzcie jak to mozliwe :P heh s70 tez ma cos porobione:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem cylinder 50cmm z 5 plukami i s70 puchl na 3 biegu...mam zwykly cylinder wal od s70 przelozenia od s51 tylko przud 14 zebow rozszerzone kanaly i gaznik od suzuki ts i s70 puchnie powiedzcie jak to mozliwe Wink heh s70 tez ma cos porobione:PRazz

a cylinder to ktoś Ci przerabiał na te 5 kanałów płuczących czy kupiłeś gotowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja podam Strone tego pana ;) gdzie są pokazywany cylindry ale nie mailem od niego tylko z sekcji kartingowej ;) jednak gadalem z gosciem co ma od tego pana i i mowi ze spelnily jego wymagania te cylindry pozdrawiam ;) www.tuningdwusuw.prv.pl pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...