Skocz do zawartości

Silnik od WSK125 do motorynki


Enduroboj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde co do hebla to przeciessz sprzęgło można zamontować na rowerowej klamce troszeczke dalej a kierownicy a hebel w miejsce sprzęgła :!: Będzie działać jak rakieta :P Zima się zbliża, niema co robić to się pomyśli :D A nie wiecie jakie są ceny takich silników ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to zrobisz to uwazaj zebys sobie łba nie rozpierdolił na tym wynalazku
Jeeeej Greedo czemu ty jak zawsze taki zle nastawiony?Kolega chyba ma mózg i robi to co chce, niektórzy w przeciwienstwie do Ciebie lubią Experymentowac z Motocyklam, jesli kazdy by jezdzil orginalami i nic nie zmienial w swoim rzyciu swiat byl by bardzo nudny, zapewniam CIe.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo napisał:

Jak juz to zrobisz to uwazaj zebys sobie łba nie rozpierdolił na tym wynalazku

Jeeeej Greedo czemu ty jak zawsze taki zle nastawiony?Kolega chyba ma mózg i robi to co chce, niektórzy w przeciwienstwie do Ciebie lubią Experymentowac z Motocyklam, jesli kazdy by jezdzil orginalami i nic nie zmienial w swoim rzyciu swiat byl by bardzo nudny, zapewniam CIe.  

 

Pozdro

No stary nie widzisz przeciesz to doświadczony użytkownik z dużym stażem. Jak on może się zadawać z takimi prostakami. Najlepiej wyśmiać i obrazić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobisz to sprzedaj  

 

nie tak dawno na allegro motoryna z silnikiem wsk 125 poszla za coś ponad 400zeta

No może i tak.

Ale głównie chodzi o frajde. Takie użądzenie dawało by sporo frajdy. nie dość że mała masa to jeszcze jakieś w miare dobre hamulce, stelażyk i można śmigać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to zrobisz to uwazaj zebys sobie łba nie rozpierdolił na tym wynalazku

 

No przeciez on w kasku jezdzi :lapad:

 

a jak zrobisz to sprzedaj  :mrgreen:    

 

nie tak dawno na allegro motoryna z silnikiem wsk 125 poszla za coś ponad 400zeta :P

 

I bez silnika od WSk'i motorynki za tyle chodza 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Na wyglad bylby najlepszy silnik od TS-ki 8) Kolega zalozyl silnik od WSKi 175. Przedluzyl troche rame i dal mocowanie z przodu. Rakieta!! :lol: Moze najlepiej zrob uklad hamulcowy polzsynchronizowany?? :lol: Najlepsze wyjscie!! Zaciskasz reka a oba kola Ci sie blokuja, noga to tylko tyl. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jestem sam.

Właśnie dziś kupiłem silnik i rame od motorynki. Silnik kupiłem za 70zł, ale trzeba porobić z biegami i filterek załozyć. OCzywiście mam zamiar zrobić jakies lekki tuning silnika, zeby lepiej sie wkręcał.

Jutro biore sie za rozbieranie ramy i rozkminke nad 3 punktowym mocowaniu silnika. Najgorzej będzie z układem wydechowym.

Ale będzie zabawa :D

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...