Skocz do zawartości

dniepr


bogdan196
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, mój znajomy kupił papiery celne(gotowe do rejestracji) Dniepra na bajzlu w Łodzi za 1200. Do tego doszło jakies 650,700 to znaczy książka pojazdu i cała reszta.Doliczył do tego 1000 za moto sam zobacz ile to wyszło. O kapitalnym remącie już nie wspomne!!! Osobiście radziłbym kupować motocykle zajerestrowane już w Polsce. Wychodzi to taniej i mniej latania po urzędach.

A urzkodzony napęd zawsze można naprawić. Mechanizm różnicowy prawdopodobnie kupisz 600, 700 zł.

To by byo tyle. Wybór należy do ciebie.

 

 

 

Bramka nr. 1 2 3 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady co jest popsute to do konca nie wiem

 

[ Dopisane: 30-11-2005, 14:06 ]

Ale co jest popsute :?: Wysypane łożysko' date=' ukruszony atak, czy cały napęd w proszku :?: A zwolnica dobra :?: Więcej danych proszę.[/quote'] nie mam pojecia a jesli jest popsute wszystko to co wtedy jesmozliwe zrobieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co popsute w rusku mozna zrobic - $$$. Ewentualnie cala przekladnie kupic. Nieraz pojawiaja sie na allegro, kiedys widzialem nowke mniej wiecej w tych cenach ktore podal Andrzejm72.

 

[ Dopisane: 30-11-2005, 14:41 ]

mam do kupna dniepra z napedem na kosz z papierami za 2200 ale naped jest popsuty

Czy to twoje stwierdzenie "naped jest zepsuty" dotyczy:

-silnika

-skrzyni

-calej przekladni glownej

-czy moze samego napedu na kosz i przez to moto nie ciagnie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co popsute w rusku mozna zrobic - $$$. Ewentualnie cala przekladnie kupic. Nieraz pojawiaja sie na allegro' date=' kiedys widzialem nowke mniej wiecej w tych cenach ktore podal Andrzejm72.

 

[ [i']Dopisane: 30-11-2005, 14:41[/i] ]

mam do kupna dniepra z napedem na kosz z papierami za 2200 ale naped jest popsuty

Czy to twoje stwierdzenie "naped jest zepsuty" dotyczy:

-silnika

-skrzyni

-calej przekladni glownej

-czy moze samego napedu na kosz i przez to moto nie ciagnie.?

popsuty jest tylko napend na wózek a przez to zgrzyta w kole silnik i inne głupoty sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral.....Tzn jesli napewno chcesz dniepra bo mimo ze Zbytnio nie jestem zagłebiony w tematy rosyjskich maszyn to nie polecają Dnieprów Lepsze są Kaśki ieMki!.....a jesli to Akurat ma byc Dniepr to bierz, do tego z Papierem...

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna gość mnie wkurzac chciał 2200 a teraz podniosł na 2500

w WAS cała nadzieja co robić dalej

 

[ Dopisane: 30-11-2005, 19:03 ]

Ja bym bral.....Tzn jesli napewno chcesz dniepra bo mimo ze Zbytnio nie jestem zagłebiony w tematy rosyjskich maszyn to nie polecają Dnieprów Lepsze są Kaśki ieMki!.....a jesli to Akurat ma byc Dniepr to bierz' date=' do tego z Papierem...

 

Pozdro[/quote']

miałem kiedyś 250tke jezdziłem 4tery sezony i było OK ale chce ruska jeszcze nie miałem i chce tego wynalazku skosztować pozd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna gość mnie wkurzac chciał 2200 a teraz podniosł na 2500

w WAS cała nadzieja co robić dalej

nie daj sie :!: Nawymyslaj cos ze ciezko znalezc czesci do przekladni z napedem na kosz czy cos w tym stylu i ogolnie jak moto ogladasz to mozesz cos wynalezc co powoduje obnizke ceny :idea:

popsuty jest tylko napend na wózek a przez to zgrzyta w kole silnik i inne głupoty sa dobre

musialbys zobaczyc gdzie to zgrzytanie slychac najbardziej, jezeli jest mozliwosc to wykrec korki wlewu oleju z przekladni i zwolnicy i nieraz idzie zobaczyc co sie kreci (moglo np tylko sciac sruby od mocowania talerza), moze zabierak w piascie kola wyrobil sie - trzeba by kolo sciagnac z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna gość mnie wkurzac chciał 2200 a teraz podniosł na 2500

w WAS cała nadzieja co robić dalej

nie daj sie :!: Nawymyslaj cos ze ciezko znalezc czesci do przekladni z napedem na kosz czy cos w tym stylu i ogolnie jak moto ogladasz to mozesz cos wynalezc co powoduje obnizke ceny :idea:

popsuty jest tylko napend na wózek a przez to zgrzyta w kole silnik i inne głupoty sa dobre

musialbys zobaczyc gdzie to zgrzytanie slychac najbardziej, jezeli jest mozliwosc to wykrec korki wlewu oleju z przekladni i zwolnicy i nieraz idzie zobaczyc co sie kreci (moglo np tylko sciac sruby od mocowania talerza), moze zabierak w piascie kola wyrobil sie - trzeba by kolo sciagnac z tylu.[/quote

to co mi pobieznie tłumaczył to cos z wałkiem na kosz bo juz kiedys to naprawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pom zaczynam dochodzic do wniosku ze spzret moze wyniesc ponad 5000tys

 

[ Dopisane: 30-11-2005, 20:00 ]

5tys

 

[ Dopisane: 30-11-2005, 20:06 ]

tu masz taki dyfer do sprzedaniahttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=74518053

a czy jestes w temacie takim ze mozna załozyc normalny dyfer np od urala bez napedu jest i duuuuzo tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można założyc inny dyfer ale z wachaczem !!

 

Co do kupna to wes kase tyle ile było mówione na początku i pokaż gosciowi. Jak zobaczy kase na łapie to z reguły rura im mieknie.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytajac wasze opinie to mam coraz wiekszy metlik nie myslałem ze kupno ruska to az taki duuuuuuuuuuuzy problem poraz kolejny za wszystkie rady dzieki

 

[ Dopisane: 01-12-2005, 08:41 ]

gosc chyba mnie "wyczul"twierdzi ze ma kilku kupujacych i cena wzrosła chce abym jutro to obejzał znajac polska mentalnosc to jutro bedzie kosztowal 2,8tys coraz bardziej sie wkurzam CHyba ze ktos ma cos dla mnie normalnego z ruska do kupna pozd. za wszystko DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan196 - nie irytuj sie :] ja jak kupowalem swoj zaprzeg to porobilem setki kilometrow - przez telefon wszyscy mowili ze sprzet jest jezdzacy do malych poprawek kosmetycznych - po przejechaniu kilkuset km okazywalo sie ze ktos ma do sprzedania kompletny zlom (pozdro dla Arka i kogos tam jeszcze z Siedlec) a za sprzet ktory w miare nadaje sie do jazdy chca astronomiczne pieniadze. Jednak przez przypadek udalo mi sie kupic kaske w baaardzo przyzwoitej cenie - grunt to sie nie spieszyc z zakupem... Zrob tak jak mowia - miej kwote w kieszeni i powiedz ze w tej chwili dajesz tyle i koniec. Jak sie nie zgodzi to ja go olej... najgorsze jak cos sie kupuje w pospiechu bez zastanowienia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...