Skocz do zawartości

Co polecacie z 250?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem i znalazlem i krag sie zaciesnia napewno 4T a do wyboru mam w zaleznosci ile odloze XR400,XR650,DR350,EXC400/520,TT600R, ale jeszcze znalazlem cos takiego Husgvarna TE410 lub 610 E ponad to zauwazylem,ze Husgvarny i KTM-y sa bardzo lekkie w porownaniu z konkurencja. Z opisow katalogowych najmniej spala Yamaszka zas Honda przekonuje trwaloscia i przebiegiem.Pozatym zastanawiam sie nad tym WR400 :? Dzis w pracy zamiast pracowac przegladalem katalog z enduro :-)

 

[ Dopisane: 01-12-2005, 00:56 ]

a :P jeszcze jedno !dlaczego nie padaja propozycje Kawasaki czy to tez takie podejscie jak w scigach{plastikach}? :-)

 

[ Dopisane: 01-12-2005, 01:00 ]

Często polecana tu XR-ka jest własnie bardzo wysoka i może być problem... ile masz wzrostu?

okolo180cm cebra ma chyba 810-815 w siodle i tak prawie nozkami dostaje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Very Happy jeszcze jedno !dlaczego nie padaja propozycje Kawasaki czy to tez takie podejscie jak w scigach{plastikach}? Smile

 

 

Bo się skrzynie sypią :-D Chyba nie ma po prostu modelu kawasaki który by ci pasował. KDX ma dobrą opinię ale to 2t. Jest KLX250 ale ty chyba 'wariat' jesteś i wolałbyś pewnie coś mocniejszego. Mi się podoba ta WRka z soczewkami którą kolega jeden pokazał. Sprzęt jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mysle, że bardziej pasowało by jakies wyczynowe enduro/cross niz "ciezkie" enduro,

oto mi chodzi :P nie chce ciezkiego smoka tylko moto do zabawy wrazie przewrotki zebym wyszedl zpod niego :D i wogule cos wmiare zwrotnego niezbyt wysokiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie padaja propozycje Kawasaki

Podalem Ci przyklad KLX 300R - lekki i z naprawde niezlym zawieszeniem

Bo sięskrzynie sypią

Znam kilka osob ktore jezdza i nikt na skrzynie nie narzeka.

 

Moje typy (w kolejnosci): EXC400, WR400, DRZ400E, XR400, KLX300R, DR350

 

pozdro

 

EDIT

A ha wszystkie moga byc w wersjach do rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Moje typy (w kolejnosci): EXC400, WR400, DRZ400E, XR400, KLX300R, DR350

 

 

Bradzo rozsądny ranking. EXC postawiłbym również przed WR ze względu na magiczny czarny guziczek (rozrusznik), której WR nie miały aż donowych modeli WR-F (a tu cena będzie już zdecydowanie wyższa, przynajmniej jeżeli mowa o 450F).

Natomiast spodziewaj się również ew. wydatku na KTMa, ponieważ nie ma szans, abyś kupił zarejestrowany EXC poniżej 10.000 bez ryzyka, że to jakaś mega-wtopa.

Także przy budżecie który podawałeś mogą być problemy z EXC. Już szybciej kopana WRka.

Co do sypiących się skrzyń w modelach enduro Kawasaki - jest to jakiś niestety fakt, nawet w moim KLX250R coś tam już się niepokojącego działo (skoro biegi wypadały). Inna sprawa to Yamaha - tam również padają skrzynie jeżeli trafi się na model, w którym tryby są nie odkuwane, tylko odlewane.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sypiących się skrzyń w modelach enduro Kawasaki - jest to jakiś niestety fakt, nawet w moim KLX250R coś tam już się niepokojącego działo (skoro biegi wypadały)

To akurat jest wada KLXów - bo na wszytkich amerykańskich forach o tym pisali. Sama skrzynia jest bardzo dobra, sprzegło też ( te samo co w KX 125) leż ma wadliwy zmieniacz. Ostanio jestem w trakcie zdobywania wszelkich materiałów na temat KLXa bo kolega kupił i go troche dopiesczemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu bylem w identycznej sytucji, zastanawialem sie co wybrac dla osoby bez doswiadczenia "w terenie" w podobnym przedziale cenowym. Motocykl mial zapewniac mozliwosc jazdy rekreacyjnej i szalenstw na poligonie lub torze (z przewaga tego drugiego :-)). Wybralem WR400f i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Porownywalem go z XR400 i DRZ400 (exc 400 poza zasiegiem cenowym, klx300 i dr350 za slabe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z aukcji Allegro gosciu sprzedaje Dr-z400 i twierdzi ,ze wymaga wiele mniej serwisowania od np. WR400 i jest tansza w utrzymaniu .Czy to prawda? poza tym kilku znajomych twierdzi ,ze jak enduro to tylko KTM czy zeczywiscie tak jest ,ze KTM sa najlepsze? a jeszcze jedno - sa KTM 250 4t? i czy to by byl dobry wybor dla mnie? { czy taki 250 4t robi duze przebiegi jak np.XR400?} sory ,ze was tak nudze ale chcialbym kupic cos dobrego i zebym nie zalowal :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z aukcji Allegro gosciu sprzedaje Dr-z400 i twierdzi ,ze wymaga wiele mniej serwisowania od np. WR400 i jest tansza w utrzymaniu .Czy to prawda?

Tak to prawda, bo dr-z'a jest mniej wysilona i jest tansza w utrzymaniu, ale jest i slaabsza(moc), plocho ostatnio jezdzil taką i mowi ze ona poprostu przyspiesza, nie jest agresywna jak np exc 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...