Skocz do zawartości

Zlot w Trójmiescie?


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie rozpoczecia sezonu w 3miescie to znalazlem cos takiego na innym forum i wydaje sie to byc informacja dosc wiarygodna... http://www.motobike3miasto.pl/portal/index.php no ale jak dalej bedzie sypac jak dzis w nocy to zostana nam skutery sniezne ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podajcie DATE drukowanymi literami, bo przez caly czas mialem na mysli sobotni wieczor i gdyby nie fakt ze w sobote z rana czytalem forum to bym w sobote wieczorem STAL, MARZL I CZEKAL nadaremnie
Oczywiscie mowimy tutaj o piatku.

 

dobra dzisiaj jest czwartek, a to oznacza że jutro jest już piątek, a dalej konkretnego planu nie widać

 

A tak wracając do tematu, to jak z tym piątkiem, czyli jutrem    

dla mnie to były wystarczające inbformacje, aby nie pomyśleć o sobocie :roll:

ps:mój poprzedni post napisany wielkimi literami, jak najbardziej dalej aktualny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jedzie w niedziele na swiecenie do oliwy

 

No ja planuje, z Sierakowic mam 60 a w tej pogodzie :) U nas to jeszcze snieg lezy i jutro jade na desce pojezdzic :lol:

 

Ale postaram sie, tylko szkoda bedzie jesli sie okaze ze bedzie z 10 maszyn :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unas jest cieplo i 10 maszyn to ja dzis widzialem jak do gdyni jechalem wiec powinno byc wiecej ja wsumie jade autem

 

 

jak to autem ??

odpalaj maszyne i przyjezdzaj ... nie daj sie zimie.

 

Wiecie co ? Chyba nikt sie nie obrazi jak zacytuje tekst z innego forum:

 

" To jak: zima nas, czy my ją? Zapraszamy najtwardszych i tych zwyczajnie spragnionych już motocykla na tradycyjne poświęcenie maszyn: 26 marca, w pierwszą niedzielę wiosny (i czwartą Postu - "laetare" pamiętacie?). Tym razem pod Katedrę Oliwską , gdzie o 13.00 odprawiona zostanie Msza w intencji sezonu: roztropnego, bezpiecznego i pełnego przygód. Po niej błogosławieństwo jednośladów i parada, a na zakończenie tradycyjne nagrody dla najstarszego, najmłodszego (także prawem jazdy) uczestnika i dla tego z najodleglejszej miejscowości. Do zaproszenia przyłączają się Centrum Profilaktyki Uzależnień, zaprzyjaźnione motosalony i Energa! Czekamy. Christian Centaur Chapter & x. Maślak"

 

to by bylo na tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja planuje, z Sierakowic mam 60 a w tej pogodzie :) U nas to jeszcze snieg lezy i jutro jade na desce pojezdzic :lol:

 

Ale postaram sie, tylko szkoda bedzie jesli sie okaze ze bedzie z 10 maszyn :P

 

pozdrawia byly mieszkaniec Lysniewa, obecnie w 3miescie, bede na tej imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaciekręcę- ale zmarzłem :):D... kurde liczyłem na ciut wyzszą temperaturę :rolleyes: ...

 

super było ,pare dodatkowych km nawiniętych na koła... mam nadzieję,ze się obejdzie bez zapalenia płuc :angry::P...

 

kurcze- szczerze mówiąc spodziewalismy się z kumplami moze 5 osob pod kosciołem(z czego nas 4:P )... a tu proszę jaka niespodzianka...

 

tłumy, hordy i czeredy...

 

pozdrawiam wszystkich,którzy nie zamarzli :unsure:

 

ps do golasa- na zimę- mus szybka być brrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaciekręcę- ale zmarzłem :):D... kurde liczyłem na ciut wyzszą temperaturę :rolleyes: ...

 

super było ,pare dodatkowych km nawiniętych na koła... mam nadzieję,ze się obejdzie bez zapalenia płuc :):P...

 

kurcze- szczerze mówiąc spodziewalismy się z kumplami moze 5 osob pod kosciołem(z czego nas 4:P )... a tu proszę jaka niespodzianka...

 

tłumy, hordy i czeredy...

 

pozdrawiam wszystkich,którzy nie zamarzli :unsure:

 

ps do golasa- na zimę- mus szybka być brrrrrrr

 

 

no nie bylo az tak bardzo zimno...:angry: szczegolnie jak wszycy odpalili maszyny (podobno 300 sztuk naliczono) :blink:

mi sie baaardzo podobalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki, byłem dzisiaj w Sopocie i normalnie jak przechodziłem przez pasy to mi szczena opadła i język na wierzch wylazł, tyle moto na raz to ja jeszcze nigdy w życiu nie widziałem, od razu sie człowiekowi lepiej na sercu robi, tak poza tym to chcialem spytać gdzie tak dażyliście zgraną grupą?? ogólnie to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony że w takiej pogodzie mozna sie tak zorganizować!

 

POZDRAWIAM

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki, byłem dzisiaj w Sopocie i normalnie jak przechodziłem przez pasy to mi szczena opadła i język na wierzch wylazł, tyle moto na raz to ja jeszcze nigdy w życiu nie widziałem, od razu sie człowiekowi lepiej na sercu robi, tak poza tym to chcialem spytać gdzie tak dażyliście zgraną grupą?? ogólnie to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony że w takiej pogodzie mozna sie tak zorganizować!

 

POZDRAWIAM

Przem

 

 

w sopocie to byly conajmniej 3 grupy - nie udalo nam sie wyjechac jednczesnie :) teraz jest pytanie ktora z grup Ty widziales.... :rolleyes:

jechalicmy do gdyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...