Skocz do zawartości

Zlot w Trójmiescie?


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze 18 gdzies w gda? pod lotem i wtedy zdecydujemy?

no to niech będzie, ale może o 19 pod krewetką w gdańsku i pójdziemy np. do Barbadosa.

 

Barbados? :lapagora: - odpowiada: fajna knajpka i blisko do domu :D

 

Pojawie sie tylko nie wiem o ktorej, wrocilem wlasnie z pracy i ch.... :evil: olernie zle sie czuje.

 

Nerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steszcze to krótko[/size]

 

AŻEBY WAS OBESRAŁO :!:  :!:  :!:

 

Ptaszyna, powiem krotko.

Po tym co napisalas, ze bedziecie w Barbadosie, odpisalem ze nie za dobrze sie czuje i nie wiem o ktorej wstane. Jak przewidywalem tak sie sprawdzilo, wstalem o 21-wszej, podjechalem po Age do pracy i bylismy przed 22-ga w Barbadosie i niestety nikogo nie zastalismy :P

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety albo stety? impreza w tym roku przeniosła się do Gdańska. Że tak pozwole sobie zacytować organizatora x.maślaka :

" trójmiejska inauguracja będzie miała miejsce w niedzielę 26 marca (I-sza wiosny i IV-ta Postu" - Laetare). Samo poświęcenie - po mszy o godzinie 13.00 na placu przed katedrą w Oliwie, najdłuższym kościołem w tym pięknym kraju. Potem rozstrzygnięcie rywalizacji w tradycyjnych kategoriach i defilada, tym razem do Gdyni"

 

I ja tam ze Szczecina zawitam....

 

I jak wyglada sprawa z tym rozpoczeciem bo chyba nie ma osobnego tematu na ten temay :P a chetnie bym wpadl. Ktos cos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steszcze to krótko[/size]

 

AŻEBY WAS OBESRAŁO :!:  :!:  :!:

To podajcie DATE drukowanymi literami, bo przez caly czas mialem na mysli sobotni wieczor i gdyby nie fakt ze w sobote z rana czytalem forum to bym w sobote wieczorem STAL, MARZL I CZEKAL nadaremnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...