Skocz do zawartości

Jak odblokować Kawasaki er5 ?


Gość pszenny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! kilka tygodni temu udało mi sie sprowadzić moj pierwszy motocykl.. trafiło sie ciekawe er5 z 98roku, z przebiegiem 13000tys km!!! boli mnie fakt iz jest to wersja zblokowana34PS( otwarta 50PS) Mam prosbe do wtajemniczonych...na jakiej zasadzie jest zblokowany i w jaki sposob trzeba go odblokowac.... w serwisie Kawasaki w Częstochowie powiedzieli ze operacja bedzie kosztowała 250zł... w moim miescie powstał warsztat motocyklowy w którym powiedzieli mi ze to kwestia wyciagniecia jakiejs gumy zmniejszajaca srednice miedzy gaznikami... i zrobia mi to gratisowo podczas np. regulacji zaworów...

Jak wyglada naprawde ten temat?

Wielkie dzieki za rzetelne odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kotś raz laatał na VFR i jeszcze żyje nie znaczy że jest wprawiony w boju, no chyba że jezdziles na niej dluzej tylko nie była Twoja. Co do dławienia to jest kilka sposobów, jednak z tego co kojarze to ER jest dławiony właśnie kryzą w gażnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

hihi ciesze sie ze ktos ma ten sam problem co i ja:) wiem co znaczy brak mocy w tym sympatycznym motorze pozdrawiam bikerow :)

 

 

kurka przedwczesnie sie ucieszylem, niestety ten link jest nieaktywny i nadal nie wiem jak oddlawic maszyne :) pilss help!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Kuzyn zakupil Kawasaki Er 5 i prawdopodobnie jest zblokowana. Przejechalem sie nia i ledwo co wyciagnela 150km/h. Jak to mozna odblokowac samemu? szuaklem w wyszukiwarce tematu i bardzo malo jest o ER 5...

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kuzyn zakupil Kawasaki Er 5 i prawdopodobnie jest zblokowana. Przejechalem sie nia i ledwo co wyciagnela 150km/h. Jak to mozna odblokowac samemu? szuaklem w wyszukiwarce tematu i bardzo malo jest o ER 5...

 

 

 

wpisz w wyszukiwarce słówki''er 5'' wysoczy kilka tematów, poczytasz, i bedziesz wiedział:icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...