Skocz do zawartości

CZ 350 [zaglądamy do skrzyni]


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kazda rzecz jaka zostanie "naprawiona" na tzw. odpi***ol zemsci sie szybciej niz przypuszczasz..

 

Jak sie ma rozsypać' date=' to i tak sie coś innego rozsypie. Najgorsze ni najgroźniejsze są rzeczy nieprzewidywalne...

 

ak masz zrzucony dekiel i masz luzny lancuch to po prostu poczekaj troche az kasa przyjdzie i zaloz nowy lancuch i nowe uszczelnienia a nie rob rzezby w gownie.

 

Chodzi o to, że kompletuje problemy. Wydech, łańcuch, czyszczenie baku, poprawienie instalacji elektrycznej, etc. Jak już go rozdłubie, to to będę grzebał...

 

A tak na marginesie: kilka kilometrow od domu to czasem jest baaardzo daleko zwlaszcza ze CZ juz troche wazy.

 

Dlatego CZ jest systematycznie odchudzana o zbędne elementy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego CZ jest systematycznie odchudzana o zbędne elementy :mrgreen:

 

rozumiem ze ten sprzet przypomina CZ tylko z nazwy?? zamiast wydac 100 zł i wsadzić nowe elementy bo akurat do CZ są tanie jak barszcz i byś nie rzeźbił w gównie tylko mógł wyjechać dalej niz 20 metrów od domu. A do skrzyni nalej zupy bedzie tańsza niz hipol wymieszaj ją ze starą farbą olejną dla koloru odcedź ziemniaki i zalewaj ale uważaj na mrozu bo może lekko przyłapać ale jak kiedys bedziesz robił tam remont to sobie wymienisz 8O :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do skrzyni nalej zupy bedzie tańsza niz hipol wymieszaj ją ze starą farbą olejną dla koloru odcedź ziemniaki i zalewaj ale uważaj na mrozu bo może lekko przyłapać ale jak kiedys bedziesz robił tam remont to sobie wymienisz

to nie dzial z humorem. Takie pierdolenie kotka za pomoca młotka jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ural dobrze gada, ja na tym forum nie rozumiem tylko jednej rzeczy, czemu Jest tylko ALBO ZAJE*ISCIE albo TOTALNIE ZLE! Nie moze byc srednio, chlopak chcial dojezdzic do konca sezonu TO co złego? Jezdzil dlugo na tym oleju to jak jeszcze tydzien pojezdzi to nic sie chyba nie stanie! NO nie?

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rozumiem ze ten sprzet przypomina CZ tylko z nazwy??

 

Śliczna maszyna http://www.naczelnyfilozof.friko.pl/cz/czgaleria.htm 8)

 

chlopak chcial dojezdzic do konca sezonu TO co złego? Jezdzil dlugo na tym oleju to jak jeszcze tydzien pojezdzi to nic sie chyba nie stanie! NO nie?

 

Nie wiem ile poprzedni właściel nalatał. Ja zrobiłem narazie 175 km w dwa miesiące. Dwie awarie w trasie (kapeć przód & padnięta świeca). Nie ma źle 8)

 

[ Dopisane: 03-12-2005, 21:54 ]

 Ja zrobiłem narazie 175 km w dwa miesiące. Dwie awarie w trasie (kapeć przód & padnięta świeca). Nie ma źle  8)

 

Trzecia awaria dziś :P Jadę sobie na pierwszą jazdę po odebrania prawka. Od domu na główną drogę. Zapach wiosny. Topnieje śnieg. Delikatnie podgazowywuje bo silnik zimny i by zgasł. Lewy kierunek... Na drogę. Warp Jeden... Warp Dwa... Warp Trzy... Turlam się dostojnie. I tu nagle awaria systemu. Endżin traci moc. Szybka redukcja do Warp 2. Lipa słabnie. Kierunek, luz, silnik gaśnie... wturluje się na parking...

 

Wykonuję ogólną diagnostykę systemu. Dwie świece by na raz nie padły. Ale jak byk zero paliwa w filtrze. Zaglądam do baku. Paliwo jest. Odkręcone na rezerwe. Pompuje gaźnikiem. Nie ssie. Albo zawiesiłem pływak. Albo zatkany kranik. Trzynastka odkręcam poziome mocowanie baku... Śrubokrętem luzujje wężyk paliwa. Z baku nic nie leci. Zatkany kranik. Przy pomocy pompki rowerowej udrażniam zasyfienie kranika. Paliwo leci. Weżyk na gaźnik. Kontrola zapłonu. Zalanie gaźnika... Kilka kopnięć. Lipa. Ponowane zalanie gaźnika... Kopnięcie. Jest... Endżin start. Zawracam do domu... :mrgreen:

 

Konkluzje:

Bak czyściłem seriami dwa razy. Szczotki, śrubki, nakrętki, wrzątek, i benzyna. Dalej zasyfia się... Chyba wstawię filtr przed kranik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...