Skocz do zawartości

KTM EXC 200


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj przyjemność przejechać się EXC 200. Coś pięknego. Silnik ciągnie od samego dołu i czuje się bardzo duży zapas mocy. Zakochałem się w tej 200 :-) Jak dla mnie to bajka. Czy ktoś z 4um miał do czynienia z tym modelem. Jak Wy oceniacie ten motocykl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem wieloma motocyklami !! ostatnio rowniez mialem przyjemnosc zlapac runde 200exc a byl to model 04, powiem tak - przyjazny motocykl, ciagnie od dolu. nie podoba mi sie charakterystyka jego zawieszenia. Moim zdaniem fajny motocykl dla amatora, ktoremu seta nie styka. Mimo ze ma wiele czesci z 125 i 250 to nie kupil bym go z powodu obawy o dostepnosc i cene czesci. Jak dla mnie za mocny. Jezeli ktos jezdzi tylko enduro czemu nie. Ale nie dla kogos kto wpada na tor. On na kazdym biegu rwie na gume z samego dolu. Dla kogos kto lata mx i boi sie 250 ale seta nie styka polecam(sx). Ale jezeli mowimy o wersji enduro - exc to wolał bym wybrac wr250f lub yz250f przerobione na wr - yz z homologacja. TYLE. POZDROWECZKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
podobno 200 to niewypal .. hę hę

 

Powinienieś zmienić nick na "podobno", pasowałby idealnie...

EXC 200 to dwusów, bardzo udany model, jeden z najlepszych modeli KTMa i chyba najlepsza 200 na rynku. MIałem kiedyś 200 EXC, kupione jako nowe w salonie i bardzo mi się ten motocykl podobał, przy czym dość szybko go sprzedałem (chyba z 2-3 rajdy na nim zrobilem) i przesiadłem się na czterosuwy.

Nieudany był model 250 EXC Racing - 4T. W tym roku wyszła już nowa wersja 250-tki KTMa z zupełnie nowym silnikiem. Z tego co wiem ten motocykl jest bardzo dobry i ma szansę zupełnie zdominować ten segment rynku (czytaj - pokonać WRkę).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 250 hę hę Cool

 

sorki moj blad ' date=' hę hę

 

 

Powinienieś zmienić nick na "podobno"' date=' pasowałby idealnie.[/quote']

eee nie bardzo , troche przydlugawe. Moja pomylka wynikla z tego iz w obudwu moto widnieje 2 z przodu i tak jakos mi sie skojarzylo.. sry :)

 

koniec ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos jezdzi tylko enduro czemu nie. Ale nie dla kogos kto wpada na tor.
Planuje jeździć ogólnie w terenie ale w weekendy regularnie odwiedzać tor. Moc 200 akurat mi styknęła (jazda przez błotko jak przez masło) ale skoro mówisz że na tor nie styka to kaplica :?...fakt faktem że jak było twardo to dużo razy podnosiło mnie na koło. Ale ma super dół i to mi sie podoba. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC 125 TEZ MA DOBRY DÓŁ
No ma niezły ale nie ma porównania z 200. Jednak na 125 czułem sie jakoś tak bezpieczniej i pewniej :-) bo ta 200 rwała wszystko i leciała jak głupia. A jest na forum ktoś oprócz Dominika Szymańskiego i bubby kto ma lub jeździł na 200? Chciałbym poznać opinie jeszcze innych użytkowników P.S nie wiem co złego napisałem że ktoś zgłosił post do moderatora :? . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem wieloma motocyklami !! ostatnio rowniez mialem przyjemnosc zlapac runde 200exc a byl to model 04' date=' powiem tak - przyjazny motocykl, ciagnie od dolu. nie podoba mi sie charakterystyka jego zawieszenia. Moim zdaniem fajny motocykl dla amatora, ktoremu seta nie styka. Mimo ze ma wiele czesci z 125 i 250 to nie kupil bym go z powodu obawy o dostepnosc i cene czesci. Jak dla mnie za mocny. Jezeli ktos jezdzi tylko enduro czemu nie. Ale nie dla kogos kto wpada na tor. On na kazdym biegu rwie na gume z samego dolu. Dla kogos kto lata mx i boi sie 250 ale seta nie styka polecam(sx). Ale jezeli mowimy o wersji enduro - exc to wolał bym wybrac wr250f lub yz250f przerobione na wr - yz z homologacja. TYLE. POZDROWECZKI[/quote']

 

Exc 125 i exc 200 to te same silniki.

Różnią się tylko cylindrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz to filu ci powie jak jest z dostepnoscia czesci do ktm i ile jechal po jeden simering i za ile go kupil a takze jak bylo jak trzeba bylo tloka zmienic !! mowiac o torze mialem na mysli ze moc jak dla mnie jest za duza na tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...