Skocz do zawartości

No zajefajnie....


Miklas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam również polecam takiego nauczenia sie testów, zebyscie patrzac na obrazek znali odpowiedz (bez czytania pytan) 8) Ja sie tak wykułem ze zrobiłem na B jeden błąd a na A 0. W WORDZie spotkałem kolesia, ktory 7 raz zdawał teorie - "co za debil" pomyslalem sobie :)

 

Tak wiec warto sie zmusic i to zdac

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest tak różowo. z własnego doświadczenia wiem, ze czasem jedno zdjęcie jest w trzech, różnych od siebie składniowo oraz merytorycznie, pytaniach. zatem warto również pamiętać charakterystyczne wyrazy, tudzież zwroty. ale tak to zda nawet najgłupsza kucharka, a potem wyjedzie na ulice i zgłupieje, bo skrzyżowania to ona widziała tylko w testach. przeca teoria jest banalnie logiczna (pomijając parę, dosłownie parę pytań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie A to małe piwo. razem 180 pytań. na samochód jest 360 pytań. A+B daje 540 pytań (przy czym podane przeze mnie liczby moga sie dokładnie nie pokrywać z rzeczywistością. w każdym bądź razie jest to ten rząd wielkiści). można zrobić 3 błędy jak sie zdaje dwie kategorie na raz. i to sie da zdać za pierwszym podejściem. ja zrobiłem regulaminowe 3 błędy, ale nie uczyłem sie tych pytań na pamięć, tylko uczyłem sie ze zrozumieniem. i wam to polecam. a że niektóre nielogiczne?... podajcie przykłady to przeanalizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wlasnie na tym sie przygotowywalem do teorii na kat A.

 

Przepisy mam swiezo w glowie, bo na A zdawalem na poczatku tego roku :mrgreen:

 

Jak tak dalej pojdzie, to bede najbezpieczniejszym kierowca w Polsce srednia 3egz/rok :mrgreen: (A w kwietniu bodajze, B teraz i znowu A na poczatku roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to są te same pytania co na egzaminie?

 

 

Tak, te same :lapagora:

 

Fajny jest system szybkiego uczenia (czy jakos tak to sie nazywa)

 

Jak popelnisz blad w odpowiedzi na pytanie, wtedy to pytanie pojawia sie przez najblizsze kilka testow az zaczniesz dobrze na nie odpowiadac i je sobie utrwalisz :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te same  

 

Fajny jest system szybkiego uczenia (czy jakos tak to sie nazywa)  

 

Jak popelnisz blad w odpowiedzi na pytanie, wtedy to pytanie pojawia sie przez najblizsze kilka testow az zaczniesz dobrze na nie odpowiadac i je sobie utrwalisz

Chyba bede musiał skorzystać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem z poczty wniosek o sprawdzenie kwalifikacji - 26 pkt karnych  

 

Tak wiec dzis zalatwiam formalnosci i zapisuje sie na egzamin z kat A i B,

 

 

Ku**a nie wyobrazam sobie żeby mi prawko wzieli za punkty .chyba bym juz dokonca jezdzil bez :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musiał skorzystać

Skorzystałem! Juz po egzaminie. Teoria zaliczona bez najmniejszego problemu.

http://www.prawojazdy.com.pl/kurs/index.php

Stronke polecam kazdemu. Naprawde super!

A praktyka - hmm nie pytajcie... Trafiłem na takiego skurwy*** ze szkoda gadać! Na 15 osób na miasto wyjechała jedna! 10 stycznia drugie podejście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...