Skocz do zawartości

Powiedzcie jaką 80 warto kupić.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra jak juz mowa o tym co wybrac w wydaniu powaznym lub mniej 8) to i ja sie spytam ;) wiec tak,sprzedaje dt 50 i chce po prostu cos mocniejszego co problemem nie bedzie jak sadze :) rozwazam nad mtx 80 ale ta wersja z tarczowa i chlodzona ciecza,rx50 albo calkiem ewentualnie przy dobrej okazji dt80. wiem,ze niby bylo poruszane tysiace razy ale konkretnego porownania modeli nie znalazlem wiec pisze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dtworior napisał:

stormraider Aprilia rx 80.Pewnie bedzie ciezko z taka kasa ale moze jakos sie uda

 

 

wlasnie nad rx 80 tez myslalem ale strasznie ciezko cos jest wyrwac' date='w jakim roczniku da sie wyrwac taka za okolo 5tys ?[/quote']

Za taka kase spokojnie wyrwiesz ten nowszy model ze skrzynia szostka a to sie glownie liczy. Wg. mnie za takie pieniadze w klasie 50/80 nic lepszego nie znajdziesz! KuBa z forum ma do sprzedania RX po ostrym tuningu i chce chyba 4800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbys nie znalazl hm lub jakiejs 80 , to ja mam na sprzedaz RX z 1998 , seryjny oprocz filtra powietrza. Stan elegancki :) . Ostatnio byl serwisowany. wymieniony olej w lagach , nowe simmeringi, nowe klocki , po wymianie plynow. nowa linka sprzegla, po regulacji sprzegla i po wymianie przedniej oski :) Troche tego zrobilem ale za to jestem pewien ze moto jest w b.dobrej kondycji ! . Przed sprzedaza wymieniam jeszcze uklad napedowy. Moge sprzedac go cos taniej i nie wymieniac napedu ;). Ale sie rozpisalem 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Jezeli gosciu mowi ze jezdzi na zablokowanej TS to to ma przyspieszenia rzedu Romet :notworthy: Jak siadzie na odblokowany sprzet o pojemnosci 80 to sie moze konkretnie zdziwic.. :roll: jesli sie nie zdazy rozbic... Stanowczo jestem za uprzednim odblokowaniem moto. Wiem jakie mialem galy jak pierwszy raz przesiadlem sie z Ogara na Kobuza... 8O<-- takie!! No ale Mz juz nie robi na mnie zadnego wrazenia.. Przydaloby sie cos kolo 40 koni.. KTM EXC 125?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten HM to byl z 2002 wiec cena 9tys to chyba norma, na dodatek musy w kolach i inne czesci, zapewne bral udzial w zawodach....

 

co do tej hondy CRM80 to gosc ino mieszka obok mojego miasta, moj kumpel chcial jechac to ogladac ale koles jakis niekumaty jest i trudno sie z nim dogadac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...