Skocz do zawartości

Powiedzcie jaką 80 warto kupić.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S zmierzyć to możesz sobie pewną część ciała a policja nie ma podstaw ani prawa żeby coś ci mierzyć podczas kontroli. Jeżeli mają jakieś podejrzenia to jedynie kierują cie na stacje diagnostyczną i musisz sie tam zgłosić w określonym terminie. Jednym słowem nie kombinuj.

Piszesz ze chcesz miec zarejestrowany sprzet wiec: YZ RM SX TM CR itd tego poprostu nie zaresjetrujesz, a nawet jak Ci sie uda beda same problemy.
Z tym się akurat nie zgodze bo jezeli koniecznie chciałby rejestrować to jedynie kupi akumulator i owiewke UFO (chyba można akumulator schować za owiewke) z tyłu zamontuje światła, kierunki, klakson, prędkościomierz i jazda (jednak koszty są niebanalne i się to nie opłaca w takiej 80). Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma chlodzona powietrzem ts-ke er z 1980r i ktos mu powiedzial ze to 70cc a to 50cc po szlifie :P I jeszcze zablokowana. Juz sie o to zapyytalem ale nie odpowiedzial.....Ts-ka jest zajebista i tyle....i albo zostajesz przy ts-ce albo 125cc bo to jedyne rozwiazanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się akurat nie zgodze bo jezeli koniecznie chciałby rejestrować to jedynie kupi akumulator i owiewke UFO (chyba można akumulator schować za owiewke) z tyłu zamontuje światła, kierunki, klakson, prędkościomierz i jazda (jednak koszty są niebanalne i się to nie opłaca w takiej 80). Pozdro

Piszesz akurat nieprawde. Same lapmy i kierunki nic nie dają bo potrzebna jest HOMOLOGACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłu zamontuje światła, kierunki, klakson, prędkościomierz i jazda (jednak koszty są niebanalne i się to nie opłaca w takiej 80). Pozdro

Do tego kastrujacy cichy układ wydechowy.

Na Twoim miejscu jeszcze bym postarał sie aby ts leciała wiecej.Moze masz tak jak chłopaki mowią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma chlodzona powietrzem ts-ke er z 1980r i ktos mu powiedzial ze to 70cc a to 50cc po szlifie

Akurat tą TS'ke prawie na 80cc mozna rozwiercic a i tak idzie jak simson.

 

Szkoda ze kolega nie potrafi powiedziec czy jego SUzuka jest chlodzona ciecza czy powietrzem bo to wiele by wnioslo do tematu. Jest taka zaleznosc: Na niemiecka TS (powietrze) kazdy bluzga i mowi ze slaba, a na japonska jeszcze zlego slowa nie slyszalem, a jak Ty piszesz ze sie przesiadasz na DT z TS'ki bo jest za slaba to to jest smieszne. Wiekszy gaznik, pusty dyfuzor 70cc i masz ok 15km, a DT80 ma max 12km i wazy w ch*j wiecej

przynajmniej 20km a TM85 ma 30KM i nad nim sie zastanawiam.Yamaha dt jest za ciężka.

Hahahah chcesz powyzej20km i myslisz o DT? No comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc moja ts jest z 1993/94r.Głównie chce bo brakuje mi mocy a zresztą nie podoba mi sie garbata sylwetka bardziej interesuje mnie coś co ma kształt (wygląd) takiego HARD ENDURO.Tego kupiłem na początek i mocy mi nie wystarczało więc zrobili mi tuning na ok70cm.

A mówicie że 80 na motorower to zupełnie legalna rzecz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest pytanie o rocznik tylko o chlodzenie, odblokowanie i.t.d

A co masz do wyglady ts-ki?? Jest lekka i zgrabna

co to znaczy zrobili ci tuning na okolo 70cm?? Wycieli napis "tuning" o dlugosci 70cm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wygląd) takiego HARD ENDURO

Hahahahahaha DT80 ma wyglad hardenduro joł :mrgreen: :mrgreen:

 

MAM taką ts tyle że moja jest niebieska.I ma lekko porysowane owiewki.http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=71409561

Spytaj sie jakiejs kolezanki albo specow od Ciebie czy jest chlodzona ciecza

 

[ Dopisane: Poniedziałek 14 Listopad, 2005 ]

Nie jest odblokowana.NIESTETY. A pytam czy 80 na 50 jest w 100% legalne??

No to odblokuj a nie sie przesiadasz na nowe moto :| . 80cc nie jest wogole legalne, ale mozna zarejestrowac i jezdizc bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamiast pierdo*** odblokuj :/

Bedzie szla 2x lepiej! Predkosc zamiast 55 bedzie z zestawem tuningowym kolo 90 a przyspieszenie 2x lepsze........NIE JEST LEGALNE! TAK JAK 125 na 50 czy 500 na 50

Tylko to jest poprostu malutka roznica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...