Skocz do zawartości

Powiedzcie jaką 80 warto kupić.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie. Ts-ka po tuningu na 70cc jest mocniejsza od dt i lzejsza. Pozostaje ci tuningowany HM CRE 50/70 albo jakies 125cc.

A ta ts-ka to jak rozumiem japonska czyli chlodzona ciecza. Jesli nie to zaopatrz sie w japonska ts-ke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 jest dla mnie za silna i za wysoka a poresztą chce zarejstrować na motorower.A 125 chyba nie da rady.Potrzebuje z 80 przynajmniej 20km a TM85 ma 30KM i nad nim sie zastanawiam.Yamaha dt jest za ciężka. Myśle nad HONDĄ MTX80 ale nie spotkałem sie z kimś kto miał z nią bliższe spotkanie.

 

[ Dopisane: 14-11-2005, 14:07 ]

Co do mojego Avataru jest KTM bo na razie nie mam zdjącia swojego.Zrobie zdjącie cyfrówką jak będe miał czas bo musze wyglancować i wypucować maszyne.(Jeszcze sie ucze sam nie wiem po co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle nad HONDĄ MTX80

 

Wydaje mi się że mtx jest słabszy od ts 70, więc nie wiem czy ci się opłaca kupić :roll:

 

 

Potrzebuje z 80 przynajmniej 20km a TM85 ma 30KM

 

Tm to chyba jest cross, a więc ciężko ci będzie znalezć zarejestrwanego na motorower, choć spotkałem się z yz 80 na motorower.

Moim zdaniem 125 na motorower bedzie dobra, przeciez dt 125 ma 30 km przy wadze powyżej 100 kg, a taki cross 80 ma tez 30 km ale za to ok 70 kg wagi, więc to dopiero jest moc! Szczerze przemyśl to czy nie warto wziąć enduro?

pzdr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi że ma moc jak 80 a wage jak 50cm czyli OK 80kg.

 

[ Dopisane: 14-11-2005, 14:42 ]

A jeszcze mam pytanie czy 125 na motorower można. A w przypadku gdybym sie wyrąbał i miałbym dostać odszkodowanie a jak PAŁY zmierzą i wyjdzie że mam 125 a na motorower można tylko 49cm a czy rejstrowanie wyżej to nie przestępstwo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 14-11-2005, 14:42 ]

A jeszcze mam pytanie czy 125 na motorower można. A w przypadku gdybym sie wyrąbał i miałbym dostać odszkodowanie a jak PAŁY zmierzą i wyjdzie że mam 125 a na motorower można tylko 49cm a czy rejstrowanie wyżej to nie przestępstwo??

 

nie mozna, jest to niezgodne z prawem i beda wysuniete konsekwencje jak chodzby Cie zlapia bez kierunku, a 'pałe' moze kiedys bedziesz miec w spodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...mówisz że cross 125 bedzie za mocny a 80 bedzie w sam raz? Jeśli tak to się mylisz bo ja jechałem i na SX 125 i na YZ 80 i różnią się CHARAKTERYSTYKĄ silnika ale idą prawie tak samo. Może to jest dziwne porównanie ale sobie policz: np. YZ 125 przy wadze 87 kg ma 42 KM czyli na jeden kilogram masy przypada prawie 0,5 KM a YZ 80 waży 65 kg i ma ok 30 KM czyli także na jeden kilogram masy przypada 0,5. One różnią sie zdecydwowanie wielkością i to wszystko. Widziałem na torze w akcji kolesia na KX 80 i drugiego na 125. Obaj jechali równo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwazasz ze twoja ts-ka jest kiepska to wez HMa i wsadz kit na 70ccm.

Ja niewiem jak takie suzuki moze byc za slabe dla 13-latka, ten motor jest lekki i mocny wiec czego chciec wiecej ?? (moze masz zablokowany dyfuzor i moduł ? )

Twoja ts jest chlodzona powietrzem czy ciecza ??

Piszesz ze chcesz miec zarejestrowany sprzet wiec: YZ RM SX TM CR itd tego poprostu nie zaresjetrujesz, a nawet jak Ci sie uda beda same problemy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...