Skocz do zawartości

Honda VF 750 C Magna czy Suzuki Marauder 800


Boras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę pogrzebać w notowaniach giełdowych, będzie jakieś porównanie, chociaż te notowania w przypadku motocykli czesto odstają od realiów rynkowych.

Byłbym Ci wdzięczny,bo coś mi się wydaje że koleś chce mnie przyciąć.

Za Magne chce 17tys,a za Marudę 14,9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym Ci wdzięczny,bo coś mi się wydaje że koleś chce mnie przyciąć.

Za Magne chce 17tys,a za Marudę 14,9 :(

 

Co do Marudy - 97r pierwsza rejestracja 98 , kupiony w polskim salonie pierwszy właściciel ,stan idealny potwierdzony przez serwis , ubrany . Zapłaciłem 12900 (w marcu)

pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem w notowaniach Info Expert.

Magna kończy się nie wiadomo czemu na '96 ale przeliczając wg rocznych ubytków wartości '98 powinna kosztować ok. 13650,00

Maruder '97 stoi 11150,00

Do tego trzeba dodać "ubranka" bo notowania teoretycznie dotyczą golasów z wyposażeniem fabrycznym. Jeżeli motocykle zostały przywiezione niedawno (lub są na obcych blachach) można odjąć kilka procent lub koszty rejestracyjne.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Browarny ;) .To jak by nie patrzeć koleś troszkę zawyżył :P

Oba są na obcych blachach i bez naszego (polskiego) przeglądu ,więc koszty dodatkowe są,np. rejestracja ,tłumaczenia dokumentów,przegląd etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że troszkę za dużo chce z Ciebie ściągnąć :-(

Oczywiście zakładając, że stan nie jest fabryczny i suuuuper małym

udokumentowanym przebiegiem. ładną marudkę możesz zanabyć

od 12-13 kzl i zdarza sie nawet zarejestrowana w Polsce,

tak więc niższe koszty związane z legalizacją (rejestracją) motocykla w Polsce.

 

Osobiście znalazłem egzemplarz ubrany za 12500 z rocznika 1999 (Desperado),

z polską rejestracją i przebiegiem 32000km. Jutro jadę oblukać egzemplarz....

zwłaszcza, że koleś jest z małopolski.....

 

szerokiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie sprzedałem swoje VZ 800 Desperado z 1999 r za 13kpln.Moto było z polskiego salonu kompletnie ubrane i w super stanie.Jeżdziłem nim jeden sezon a dałem za niego tyle samo co wziąłem.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja magne wybralem dla tego, ze ma wygląd klasycznego motocykla,a w rzeczywistosci masz 2 w jednym,mozesz sobie spokojnie pyrkać,ale jak cie najdzie ochota na sportową jazde to i za scigaczami nadązysz :notworthy:

podstawowy servis czyli regulacje wymiany płynów kosztują tyle samo co w innych motocyklach,a plotki o awaryjności tych modeli są przesadzone,tak samo spalanie,przy normalnej jezdzie 100-140km/h mi srednio wychodzi do 6,5l/na 100km, ale prawdą jest ze jesli bedziesz jezdził 200km/h czy więcej to spalanie moze byc powyzej 10l/100km,wez tez pod uwage ze pisze o swoim silniku 1100 a z 750 jest pewnie mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...