Skocz do zawartości

3000 km w 24 godzny


Kodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafie zliczyc ile razy zamknely mi sie oczy i pozniej otwieraly na lewym pasie, albo gdzies na poboczu... Mnie i kilku/kilkunastu innymi udalo sie przejechac duzy dystans - moge to teraz tylko jednym słowem - WARIACTWO!!!

 

Trza se było 2 red bulle walnąć

Po dłuższej jeździe, w nocy, czy nad ranem nawet 5 red bulli nie pomoże.

Też mi sie zdażyło parę razy na kilka sekund przysnąć, (raz nawet w pełnym słońcu) i obudzić się jadąc poboczem zewnętrznej strony zakrętu(nie wiem jakim fuxem). Otwieranie szyby w kasku, czy rozpinanie kurtki też nie pomoże.

Taka jazda jest wg mnie zupełnie bezcelowa, to ma być frajda, a nie walka ze snem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długie trasy dobrze więc jechać maszyną, która wymaga "obsługi" co 200-300km :P A to gaźnik się zakrztusi, a to łańcuch spadnie, a to pchnąć trzeba po postoju... :D Po takich przerwach technicznych odejdzie ochota na spanie i lepsze to niż nie jeden red bull czy inna chemia.

 

Pozdrawiam

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szczeze to w kilka rekordow nie dokonca wierze ale tez nie wykluczam to co jest mozliwe teoretycznie to teoretycznie jest mozliwe praktycznie. Ale to co Zbycho pisze to niestety tak jest ze tniesz ostro, ale srednia robi swoje. Puszka zrobisz wiecej km moim zdaniem, na moto przy duzych predkosciach szybko sie meczysz.

Ja 250km przejechalem w 2h15min ale w tym przez Warszawe, a puszka to moze sie z kims brac kto wiecej km bez wysiadania zza kierownicy, tylko tankowanie. Ja jechalem non-stop 1800km i to busem 2.5D bez CB radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radomsko-kostrzyn

550km 8h

bsa a65. japońce chować sie:P

ale jak dojechałem nie mogłem ruszać rekami i postawić na centralym.W orzechu bez uszu, goglach i okresowych oberwanich chmur 8)

odkryłem nowe mięśnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...