Skocz do zawartości

przeróbka plastika na streeta


EEEmm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a na niemieckim rynku mozna spotka takie oto ceny:

http://cgi.ebay.de/HARDCORE-STREETFIGHTER-...1QQcmdZViewItem

ale trzeba przyznać przeróbka konkretna!! :P

 

suzi -zaje... taka to marzenie :roll: -zmienił bym jej tylko te swiatła, owiewkę i hejaaa..w miasto wstydu by niebyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj niewiele tam zrobione... niewiele...

 

na prawde niewielkie ingerencje...

 

mysle ze bardziej powinno sie przerabiac sprzety ;)

 

 

no ale można przyznać że fajny jest - bo mi się podoba -tylko wszystko takie kur**** drogie :D

 

ps. Twój też jest zaje*** cie zrobiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydaje, że łądne streety to tylko takie gdzie włożono dużo pieniędzy i dużo wyobraźni.

 

głównie wyobrażni , nie polecam zakladania części od enduro (często widzi się właśnie obmalowane plastiki) , ale to nie ma nic w sobie uroku.

Sam jeżdze enduro , ale mam chętke też na to to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem również za przeróbkami,JESTEM ZA, tylko trza mieć jak ktoś wcześniej napisał dużo wyobraźni i działać z jajami. Przeliczyć gotówke i do dzieła. Ja robie swoje oto już ponad rok,ale zmieniam tam wszystko łącznie z ramą (tylną jej częścią) tak aby weszły mi do góry tłumiki. Wszystkko trzeba przemyśleć, zaopatrz się w jak największą ilość katalogów gdzie możesz zobaczyć części do street-ów. Niektóre z elementów srzedawanych w katalogach można dorobić samemu i koszt leci na dół. Tutaj jest pare moich pierdół-looknij

www.hudecki.host.sk

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

wszystko super, tylko potem jest problem ze sprzedażą.

kazdy mysli ze sprzet byl po dzwonie i sklejany z 5 motocykli.

trzeba po prostu czekac na AMATORA i osoba, ktore wie ze chce streeta.

a nie ze klient przychodzi i mowie: "panie to juz nie jest oryginalny bandit, to jakis paciak po dzwonie, malo tu oryginalnych czesci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies tu na forum, jeden kolega się podziewa co streeta ze swojej vfr zbudował i na jego stronie mozna wszystko obejżeć. niepamietam jak się nazywa chyba Yaroo czy jakoś tak ale wielki szacunek dla niego. jak ktoś zainteresowany to niech wygugla sobie "HOTFIGHTER" . Naprawde gościu jest BOSS i większość z nas może się od niego uczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...