Skocz do zawartości

Chce kupić cbr f3 600 lub gsx-r 600 na co zwrócic uwagę?


Rekomendowane odpowiedzi

Artka też raczej odradzam ale spróbuj jak jeszcze nie byłeś podejchać do Sudra na Wielickiej. Sprowadza moto z zagranicy i przynajmniej wiesz jak moto wygląda nie tuszowane a co do cen to zawsze można się negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artka też raczej odradzam ale spróbuj jak jeszcze nie byłeś podejchać do Sudra na Wielickiej. Sprowadza moto z zagranicy i przynajmniej wiesz jak moto wygląda nie tuszowane a co do cen to zawsze można się negocjować.

 

Suder :?: może jakies dokładniejsze dane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam , moje poszukiwanie chyba dobiegają końca...

 

po oglądnięciu już chyba ze 20 sprzetów w tym większość CBR F2/F3 , ale też dwie kawy :? w masakrycznym stanie "IGŁY" , na tapecie zostały dwa sprzęty ... CBR F3 rok 98 i GSX-R 600 z rok 99/00 :D

 

jako że boje się o moje zdrowie psychiczne chce to załatwić w tym tygodniu i proszę o poradę ...

 

cały czas oglądałem F3 i przymierzałem się do nich i w sumie do innych sprzetów też ale na cbr mi się najlepiej siedziało aż do soboty gdy siadłem na sradzie :roll: i mam dylemat co wkońcu wybrać :?

bardzo proszę o naświetlenie różnic i ewentualnych zalet F3 98 i srad600 z 99 roku . Chodzi mi głównie o prowadzenie , awaryjność , spalanie, koszty obsługi , łatwość wchodzenia w winkle ...

 

Wiem że to są dwa różne motocykle ale moce mają podobne (srad ma chyba 20 KM więcej :oops:) ale o ile w cebrze można znaleźć jakieś elementy turystyki to w GSX-R juz takich nie ma ...

 

bardzo proszę o poradę co wybrać ( kasa mniej więcej podobna srad droższy ze 2 koła ale młodszy i ma kilka dodatków)...

 

help

 

[ Dodano: Dzisiaj ]

hit wczorajszego dnia .... honda CBR F2 w budzie F3 z 92 roku za ...uwaga 17700PLN 8O ;)

niech ktos zgadnie gdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jednak F4 rok 2000  ;)  w takim malowaniu http://img02.allegro.pl/photos/400x300/52/...4633/52463356_1  chyba że cos mi nie styknie ale pierwsze oględziny wypadły pomyślnie  :)

 

Widzialem ja na zywo i naprawde widac ze zadbana...

F4 sa sliczne :-)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chciałbym kupic sobie CBR 600 f3 lub gsx-r 600 rocznik 95-98, wreszcie przesiąde sie z etz, której zdecydowanie brakuje mocy, choc motocykl dobrze sobie radził:-) Prosże o podpowiedz na jakie szczególne punkty zwrócić uwage przy zakupie, jak pobierznie moge sprawdzic czy rama jest prosta oraz inne podzespoły czy sa sprawne.Prosze o informacje, które pomoga mi dobrze wybrać motocykl abym pozniej nie miał z nim problemów.

Pozdrawiam, dzieki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc powinieneś zwrócić uwage na rame jak sam mówiłeś , najlepiej by było ściągnąć plastiki i wtedy zobaczysz jakąś część ramy czy nie jest jakaś kombinowana... pozatym zobaczysz silnik czynie jest upaprany olejem , czy płyn gdzies nie cieknie ... natomiast czy rama prosta to na oko nie stwierdzisz raczej jedynie badanie specjalistycznymi przyżądami , ale możesz sie przejechać i zobaczysz czy moto sie jakos dziwnie nie zachowuje , czy nie ściąga , nawet przy stosunkowo niewielkiej prędkości po puszczeniu kierowncy motocykl powinien jechać jak po sznurku... :D

co do silnika to trzeba go osłuchać jak pracuje najlepiej z kimś co miał juz coś takiego i wie jak powinien prawidłowo pracować taki silnik , bo sam tego najprawdopodobniej nie wyczujesz ETZ to inna bajka... napewno na ciepłym silniku nie powinien przerywać , dymić , czy jakoś mulić się ...

 

co do wad cbr to jedyne o czym słyszałem to ten nieszczęsny rozrząd a raczej napinacz łańcuszka rozrządu ... ale to koszt rzędu 300zeta chyba że łańcuszek i koła zębate to więcej... więcej wad Honda raczej nie ma :P

 

co do wad gsx-r 600 to nie wiem jak to tam wygląda...

 

sprawdź jeszcze hamulece , światła , skrzynie biegów czy wszystko tak wchodzi jak powinno czyli bez stuków , czy biegi nie wyskakują itp tak jak w każdym motocyklu..... a pozatym szukajka nie gryzie :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest zabrac kogos kto sie zna na tym troche wiecej niż my...najlepiej kogos kto juz jest osłuchany w temacie. jakis mechanik,ktory majac chwile wolnego czasu zerknie na "padake" :D na która jestesmy napaleni i własnie chcemy wydac na nia nasze pieniadze.

Jak nie masz kogoś takiego wez jakiegos kolege/ów aby ostudzic twoj zapal-czasami czlowiek pod wpływem emocji nie widzi cieknacego oleju,dodatkowych spawów na ramie itd....

 

i jeszcze jedna sprawa: poogladaj kilka maszyn-ten sam model wtedy sam juz dostrzezesz że cos jest nie tak

 

Kolega Lolek przedstawił to na co powinienes zwrócic uwagę i tego sie trzymaj :idea:

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ,ze tu sami ziomale wiec cos doloze :D nie zapomnij o numerach i zobacz czy z pod uszczelek silnika nie wystaje dziwnie silikon co moze swiadczyc ,ze ktos tam majstrowal.Pamietaj zadnych kopcen i niedaj sobie wmowic ze jak cos nie gra to jest do regulacji.Sciagnij plastiki i zobacz gdzie byly klejone .Sprawdz tez dokladnie numery i dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wad cbr to jedyne o czym słyszałem to ten nieszczęsny rozrząd a raczej napinacz łańcuszka rozrządu :D

 

Święta prawda!!! :D

 

Zwracać trzeba uwagę tak jak przy wszystkim. Dobra rada na spuszczenie z ceny...weź ze dwie panny ze sobą które będą jęczały że kolor brzydki, działa, sam sprawdziłem :twisted:

A tak w ogóle to swoją F3 96' za 12000 mogę oddać...tylko w dobre ręce ;)

Kalor przepiękny więc mnie nie zwiedziesz :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...