Skocz do zawartości

Chce kupić cbr f3 600 lub gsx-r 600 na co zwrócic uwagę?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ale plasticzek czy może jakis nakedzik ?

 

EDIT. Ale palnąłem głupotę... kupisz F3 z początku lat produkcji (95-96... za 12 - 13 tys.PLN... np. sprowadzoną z niemiec i do rejestracji...

 

Jest chyba kilka na Allegro nawet. Sorki za pomyłkę ale coś mi się pokićkało

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=50851847

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51453040

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51454964

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M48683

 

to tylko przykłady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek macasz macasz i co w końcu wymacałeś .?????????????????

Ja jak Lolek, macałem, cmokałem, strzelałem foty, wybrzydzałem przez osiem miesięcy, aż trafiłem tą idealną cbr-kę, i śmigam sobie to tu to tam ;)

 

ps. ale, trzeba być ostrożnym z tym kupowaniem i naprawdę bardzo dokładnie sprzęta obejrzeć a najlepiej zawieść do serwisu.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

Na 100% kupujesz Ceebrę?

Można już gratulować?

 

Jeszcze chwilaaaa , ale czuje że już nie długa ;)

 

wczoraj znufff było macanko - obiekt - cebra F3 oczywiście z 97 roku cena wywoławcza ok 15000 do negocjacji ale.....

 

szlifnięta z lewej - widać po deklu , klamce sprzegła i po błotniku przednim który jakoś tak niefortunnie pospawany i pomalowany :?

plastiki poobcierane to tu to tam , motor raczej malowany ...

jak przyjechałem to kumpel właściciela pojechał nią do sklepu i jak przyjechał to była ciepła , jak podjechał to sama zgasła 8O

potem jak sie do niej dorwałem to silnik ładnie chodzi , żadnych niepokojących szmerów ale nie trzyma obrotów i gaśnie , jak dodam gazu to czasem go dławi .... , wydech jakiś kombinowany z nierdzewki ... opona ok napęd nie wiem wyglądał ok ...

suma sumarum cos mi nie styka przy tym motorze :roll: i maszyna z wrocławia do kupienia w kalwarii 8O kur... zniechęciłem się jakoś ....

 

co może być powodem takiego zachowania się silnika :?: niezsynchronizowane gaźniki czy świece czy co ??

 

i jak to jest z malowaniem , czy orginalne malowanie to są naklejki i na to lakier czy tylko taki areograf poprostu :?:

 

szukam dalej , dziś następna sztuka F3 98 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi odpowie jak z tym malowaniem i z tym silnikiem w cebrze jak powinien się zachowywać silnik IGŁA ??

Ja się słabo znam na silnikach, niemniej jednak, sam kupiłem moją cebre i nawet nie byłem w serwisie a jedynie tam w jakimś stopniu można stwierdzić czy silnik jest zdrowy, chociażby przez pomiar ciśnienia w cylindrach. Generalnie odpuszczałem sztuki które pracowały nierówno, bądz wariowały obroty. A co do malowania, to interesowało mnie tylko i wyłącznie fabryczne. Dobrze by było się przejechać aby sprawdzić trakcję ja nie umiałem jeżdzić i poprosiłem sprzedającego,żeby w trakcie jazdy puścił kierownicę i przyglądałem się czy moto idzie jak po sznurku, i czy nie ma trzepotania kierownicy. Jak moto było ciepłe to go przegazowałem obserwując czy dymi, nie dymił to kupiłem i była to dobra decyzja. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ciąg dalszy poszukiwań....

 

w środe wybrałem się na wycieczkę do bielska Olek Motocykle ;)

Po jakiejś godzinie jazdy do Bielska i godzinie błądzenia po Bielsku :? dotarłem na to zadu..... jakaś hala popegieerowska napis Olek no to myśle jestem w domu... wchodze a tam jakieś dwie padliny i jakiś zygzak tylko 8O

i odpowiedź ... " nie mamy juz komisu , zostały tylko resztki , moze Pan kupić ciuchy najpierw ;)

 

więc informuje firma Olek Motocykle nie zajmuyje się jusz komisowaniem motocykli - to tak na marginesie jakby sie kto tam wybierał :roll:

 

poszukiwania trwaja :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...