Skocz do zawartości

Kilka pytan-turystyk czy scigacz GSX600 lub GSX750R?


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to jest gixer 750. Poaptrzcie na jego przednie zawieszenie, ma ups down(nie wiem jak sie dokładnie pisze). takie zawieszenie dopiero niedawno zagościło w sportowej 600 suzuki.

Mylisz sie. To jest GSX-R 600. Klepany byl bodajze w latach 92-93 i tylko na rynek amerykanski. Wizualnie nie rozni sie niczym od 750. Takie 7,5 tylko z mniejszym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej GSX-R' date=' w tym przypadku złotym środkiem jest GSX 750F (większy imbryk) spalanie na pozimie 6,5l, ma 100KM więc popierdółką nie jest, w miarę wygodny... ale ciężki. Do turystyki raczej bym to wybrał (to moje osobiste zdanie). [/quote']

 

...i byłby to bardzo dobry wybór ;) Ciężki, ale dość mocny, wygodny, dobrze się prowadzi, nawet obładowany bagażem do granic możliwości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chodzilo mi glownie o GSX 600 F i wlasnie go zakupilem pare dni temu (rocznik 1991 za cene5800 koloru:białego w niebieskie zielone, żółte i czerwony paski)ogolnie czytalem na jego temat i jakos najbardziej mi przypadl do gustu. Chcialem cos co wyglada jak scigacz a nadaje sie zarazem do turystyki i malo pali. Po zakupie jechalem nim do chaty (180km do punktu do celowego) i musze przynzac, ze bardzo fajnie mi sie nim smigalo.Moze to pytanie nie jest do konca zwiazane z tematem ale ma ktos moze orginalną ksiązke do GSX600F w formacie pdf,doc itp.?Albo jakies ciekawe stronki na temat tego moto?Z gory dzieki wszystkim za wypowiedzi. Mam nadzieje, ze sie spotakamy czasem na jakims zlocie!Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...