Skocz do zawartości

Co na poczatek??


Rekomendowane odpowiedzi

Kamikaze16 napisał:

SX za 6500zł w przeliczeniu na Polskie zł.

 

Rok 98

nie ma sie co śmiać bo ja na przykład bede brał z usa honde cr '02 lub '03 i na sam motocykl nie mam zamiaru wydać więcej niż 6000-6500zł :D i to nie jest jakieś moje marzenie tylko po tyle tam chodzą te sprzęty a mam bardzo dobrego znajomego który żyje ze sprowadzania i serwisowania motocykli i właśnie teraz jest w usa więc na pewno mi coś fajnego znajdzie :P do tego dochodzi tylko około 1000zł za transport morski. cło i vat odpada oczywiscie bo crossa rejestrowac nie bede. właśnie takie sprowadzanie najbardziej sie opłaca bo jeśli do ceny ma dojść jeszcze koszt rejestracji i podatków to wcale sprowadzanie motocykli nie jest takie opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i miał racje' date=' ale teraz mam trudności zeby opanować sete, bo nie mam doświadczenia a enduro juz gania dość poważnie.[/quote']

Co ty za głupoty gadasz.

Paczcie jaki skromniacha, chłopak gania troszke ponad miesiąć zrobić 600km na enduro, a opanował podstawy jazdy, śmiga bokami, uczy się z dobrym skutkiem jazdy na kole, a do tego skakanie też mu dobrze idzie. Ja jeżdże prawie sezon i uważam że na serio świetny z ciebie kompan :!:

A gdybyś miał 80ccm to przy CZcie zostawał byś w tyle i po tym miesiącu pluł byś sobie w brode że za mało mocy i w ogóle :!:

 

A co do moto to też polecał bym jakiegoś ostrzejszego Enduraka, moc tylko troche mniejsza od crossówki ale za to charakterystyka sporo przyjemniejsza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze16 napisał:

SX za 6500zł w przeliczeniu na Polskie zł.

 

Rok 98

nie ma sie co śmiać bo ja na przykład bede brał z usa honde cr '02 lub '03 i na sam motocykl nie mam zamiaru wydać więcej niż 6000-6500zł :D i to nie jest jakieś moje marzenie tylko po tyle tam chodzą te sprzęty a mam bardzo dobrego znajomego który żyje ze sprowadzania i serwisowania motocykli i właśnie teraz jest w usa więc na pewno mi coś fajnego znajdzie :P do tego dochodzi tylko około 1000zł za transport morski. cło i vat odpada oczywiscie bo crossa rejestrowac nie bede. właśnie takie sprowadzanie najbardziej sie opłaca bo jeśli do ceny ma dojść jeszcze koszt rejestracji i podatków to wcale sprowadzanie motocykli nie jest takie opłacalne.

 

 

Kumpel z osiedla chce sciagnac Yz 125 2006 tyle ze w czesciach bo w tedy nie placi sie cla... Przychodzi kilka paczek i montujesz je w chacie... Moto stoi tam 3400 $ czyli spooooro mniej niz u nas... Inny kumpel tez kupil nowa Yz tyle ze 85 w stanach i przyslali mu ja w 5 paczkach... A co do twojego moto to masz kogos kto ci je sprawdzi ?? Bo w ciemno to nie specjalnie dobre wyjscie... Moze ja tez bym pomyslal o sciagnieciu moto ze stanow :P Napisz do mnie na gg jak mozesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam bardzo dobrego znajomego który żyje ze sprowadzania i serwisowania motocykli i właśnie teraz jest w usa więc na pewno mi coś fajnego znajdzie

no adam ma znajomego.

Dobra sprawa te sciaganie z usa...

Ja tak mialem nową wrke sprowadzac ale nie doszlo do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z osiedla chce sciagnac Yz 125 2006 tyle ze w czesciach bo w tedy nie placi sie cla... Przychodzi kilka paczek i montujesz je w chacie... Moto stoi tam 3400 $ czyli spooooro mniej niz u nas...

 

3400$ za yz 125 z 06???? to juz mala przesada kolego :D ciekawe co to za deler ze tak tanio :mrgreen: az z ciekawosci pojade do swojego i zapytam sie po ile tam stoja 8) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam Państwa.

 

Jestem tu nowy, przegladałem forum i widze ze temat WR 500 2t, KX 250 2t, cr 250 jest tluczony non stop...

 

 

Mam wielka ochote zakupic jakiegos motora, do tej pory jeździłem SUPER TENERE, CBR 900 rr o wueskach i jawkach nie bede tu pisał :icon_twisted:...

 

Otóż

Interesuje mnie motocykle typu KX 250, CR 250, DR 350 i mam na oku WR 500 2t. Czytełem, ze nietore z tym maszyn sa straszne ( żeczywiscie tak jest ?? )

 

Jakos dr 350 odstrasza mnie mała moca, ja waze 90 kg

 

Jak jest z exploatacja 250 siątek też taka masakra jak ze 125 o których pisano na forum ??

 

 

Ja ogólnie chcialbym po lasach jeździć, wiec niezarejestrowane moto tez wchodzi w gre ( mam możliwość go dowizić na przyczepce ) ale jakoś pewniej bym się czuł z rejestracja na tylku, mieliście jakieś wtopy poważniejsze z lataniem po lasach ewentualnie kilka km droga w ramach dojazdówki ??

 

Mam jeszcze jedno pytanko :icon_twisted:

 

zna może ktoś historie tego MOTO z ŻYWCA :icon_mrgreen:

 

WR 500

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/1...28372/102283728

Edytowane przez jugawrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko

 

zna może ktoś historie tego MOTO z ŻYWCA

 

WR 500

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/1...28372/102283728

 

heh to moto stoi już na allgro będzie koło 1,5 roku :] ,napoczątku była cena 8900 zł , teraz 4tys :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie składak, takie wrki wychodziły w tych latach, a silnik chłodzony powietrzem dlatego ze nie wymagał chłodzenia cieczą, w sumie mało jest kozaków którzy potrafią to przegrzać :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś chciał to kumpel ma do sprzedania CRM 250 2t z 94r po kapitalnym remoncie :-) w Krakowie. Motocykl zarjestrowany na ramie starszej CR z UpSideDown z przodu. Eksploatacje nie jest droba bo nie wymaga tak czestych wymian tłoków i korb jak Cross. Sprzet dośc mocny i godny polecenia :-) taki prawie wyczynowy motorek. A to WR 500 to jakas abstrakcja :-D odpuść sobie

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie , do tej pory jeździłem simsonkiem ,mam już prawko na kat.A i zastanawiam sie nad kupnem motorku takiego, bym mógł sie spokojnie wybrać w dłuższa podróż a i również pojeździć sobie poza drogą asfaltową Mam 176 cm wzrostu i ok 70 kilo wagi . Co sądzicie o BMW f 650 rocznik 1995- 1998 ? nie widziałem tego moto na żywo , tak więc nie wiem czy nie będzie dla mnie za duży :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , do tej pory jeździłem simsonkiem ,mam już prawko na kat.A i zastanawiam sie nad kupnem motorku takiego, bym mógł sie spokojnie wybrać w dłuższa podróż a i również pojeździć sobie poza drogą asfaltową Mam 176 cm wzrostu i ok 70 kilo wagi . Co sądzicie o BMW f 650 rocznik 1995- 1998 ? nie widziałem tego moto na żywo , tak więc nie wiem czy nie będzie dla mnie za duży :clap:

 

 

 

 

 

hmmm tio moto jest dość spore xP widziałem ja parę razy :icon_mrgreen: jak masz 176 to jesteś mojego wzrostu i myślę że ujechał byś ale z małymi trudnościami ale na długich trasach to nie ma znaczenia ;p

 

Pzdr :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet zawalisty jak dla mnie z tym ze to juz bardzo ciezkie enduro i do trudnego terenu moim zdaniem nie zdaje egzaminu ze wzgledu na swoja mase, ale do wycieczek polnymi drogami i takowego uzytkowania wspaniala maszyna

nowe modele to juz w ogole wypas

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...