Skocz do zawartości

Łódź- budowa toru enduro


Rekomendowane odpowiedzi

nie mozecie sobie na gg napisac o tym ze sie pomysliscie w poscie tylko zasmiecacie .... nic konkretnego nie piszecie ... wiec po co wogole piszecie ... :-x

 

[ Dopisane: 07-11-2005, 19:06 ]

No jak glosny 2 suw albo 4 suw to na kilometr slychac i nie jest to przyjemne dla kogos kto siedzi w ogrodku i na wiosne sobie obiad z rodziną je :D

a co mnie to obchodzi ... chodzi mi glowie o kwestnie prawne .. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zacząć śmigac po polu narobić hałasu - zacząć po prostu wyznaczać trasę i rozjeżdżać ją. Jak na tym etapie zjawią sie ludzie albo smerfy to po prostu pomysł umrze a jak nikt się nie bedzie fatygował to można zacząć hopy robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem halasu i uciazliwosci jest bardzo istotny. Jak sie zbierze kilku mieszkancow i napisza pare skarg do Urzedu albo rady osiedlowej to mozecie miec jajca. Znam ten temat bo nasz myslowicki tor caly czas jest zagrozony zamknieciem i na razie nie ma zgody na uzytkowanie.

UE wydala pewne zalecenia dotyczace norm halasu i na tej podstawie tor moze zostac zlikwidowany.

Powodzenia

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Ja bardzo chętnie się dołączę do projektu. Już kiedyś zabierałem się za robienie toru ale jakoś nie wyszło nie było nikogo do pomocy.  

 

Jest mały patent który nam ułatwi robienie górek.  

 

Wystarczy dać małe ogłoszenie w gazecie – „Przyjmę ziemie”  

W momencie pojawią się chętki którzy mają pełno zbędnej ziemi np. po wykopaniu fundamentów.  

Dowiozą ziemie na wyznaczone miejsce na swój koszt a często nawet dopłacają.  

W ten sposób masz hopy bardzo małym kosztem.  

Jak coiś będzie wiadomo to pisz na gg.  

Pozdrawiam

 

nic ciekawego moze nie wniose ale odnoszac sie do tego to uwazajcie co ktos moze przywiesc bo jeden przywiezie elegnacka ziemie a drogi piach z kamieniami, betonem, szklem, gwozdziami i innymi bzdetami... wiem bo sam wywozilem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zacząć śmigac po polu narobić hałasu - zacząć po prostu wyznaczać trasę i rozjeżdżać ją. Jak na tym etapie zjawią sie ludzie albo smerfy to po prostu pomysł umrze a jak nikt się nie bedzie fatygował to można zacząć hopy robić

ale co innego pole a co innego ogrodzona posesja :evil: generalnie to na swoim terenie mozesz robic co chcesz i masz swoje prawo...ale co do halasu to moze byc inaczej...szkoda by bylo bo moja miejscowka jest okolo 300m od granicy wroclawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego moze nie wniose ale odnoszac sie do tego to uwazajcie co ktos moze przywiesc bo jeden przywiezie elegnacka ziemie a drogi piach z kamieniami, betonem, szklem, gwozdziami i innymi bzdetami... wiem bo sam wywozilem Wink

 

włąśnie dlatego nie chce ziemi....

 

co do tych odgłosów to się zgadzam i musze to luknąć w urzędzie co i jak....od tego zacznę...

 

Proc---> tam już śmigaliśmy i jest git tylko teraz trzeba wziąć się do roboty:)

 

a tak naprawde to do najbliższych zabudowań mam ok 500 metrów dookoła więc ten hałas nie musi tak przeszkadzać...ale sprawdze to

 

 

a tak naprawde to co mi mogą zrobić jesli to teren prywatny a ja powiem że budowe prowadze i maszyny hałasują<lol>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...