Skocz do zawartości

Dniepr


Zachari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna mam dniepra z elementami emy. W zasadzie to uczę się tych rusków dopiero, ale co najwarzniejsze chęci są. Ustawiam, grzebię, zmieniamm i mieszam. Miałem problemy z wchodzeniem na wysokie obroty-strzelał, pyrkał itd. W końcu zobaczyłem że w aparacie zapłonowym ta tulejka (nie wiem jak się fachowo nazywa) ma oryginalnie na jadnej połowie inny kształt a na drugiej inny. Zlikwidowałem to i motur zaczął chodzić zupełnie fajnie. Muszę jeszcze poczytać i poeksperymentować z synchronizacją gaźników i takie tam pierdoły. Ale nie o tym chciałem pisać. Otóż troszki kopci (czarny dym) ten mój sprzęt. Nie wiem czy to pierścienie trzeba wywalić czy może coś innego. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaki jest kolor swiec. trzeba sprawdzic jaki jest poziom paliwa w gaznikach. Jak w porzadku to sprawdz jaki jest stan filtra powietrza. Jak w porzadku to opusc iglice w gaznikach o jeden zabek w dol. A to kopcenie na czarno to mocne jest i trwa caly czas? czy tylko nieraz przy dodaniu raptownie gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym poziomem paliwa- może głupio to zabrzmi ale jak sprawdzić czy poziom jest OK.

zalezy jakie masz gazniki? Jak te z kwadratowymi przepustnicami np k65 to jak odkrecisz z dolu te nazwijmy komory to jak ustawisz na plasko to paliwa ma byc mniej wiecej tyle ze jest na rowno z taka krawedzia (z tylu tej komory), taki jakby uskok, sciecie. Moze byc troszeczke ponad ale nie za duzo.

 

[ Dopisane: 05-11-2005, 23:12 ]

No i tak jak kolega MOC powiedzial zobacz czy te urzadzenie od ssania jest szczelne tzn tloczek ktory przykrywa dysze jest OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...