Skocz do zawartości

Nuka trików na skuterze


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odchyl sie w tył wtedy gdy gazujesz

 

czlowieku... gdzie nie przeczytam to piszesz same bzdety! tak to mozna robic juz na tym wzmocnionym 50ccm :-D

ty masz w ogole o czyms pojecie? niesadze. wiec sie nie odzywaj bez sensu.

 

wszystko zalezy od tego jaki masz skuter. jezeli to zablokowany motorek dotego ze sporym przebiegiem to watpie zebys cokolwiek zrobil.

najprostsze chyba- stoppie- wzbicie tylu moto do gory... jedziesz, ale niezbyt szybko jak na poczatek. przechylasz sie lekko do przodu i hamujesz ostro, ale bez przesady, chociaz niesadze zebys mial az taki hebel... ciezko to dobrze opisac- to trzeba po prostu troche odagi na pierwszy raz i musi sie udac... a co do stawiania na gumie to mozna wczesniej zrobic tak, ze wbijasz amorek do domu, dodajesz gazu szarpiac jednoczeasnie do gory... i tez powinien... a potem to juz tylko kwestia roznowagi... a moja rada taka- poducz sie troche na rowerze to ci bedzie latwiej:D mowie na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryder moze ty nie masz 50 :D Ja jakos nie spotkalem sie z taka 50 zeby sama z siebie szla na taka wysokosc zeby swobodnie sobie w powietrzu manewrowac gazem ;) (chyba ze jestem ciemny i sie nie znam :P)

 

Marcin Neo najwazniejsze jest to zeby sie nie bac i zeby chciec ;) Nie mozesz sie poddawac po paru nieudanych probach . Na poczatek zalecam ci nauczenie sie jazdy na tylnym kole z nogami na ziemi , latwiej jest wyczuc i opanowac maszyne (jak reaguje na gaz , jak sie zachowuje w powietrzu itp.) . Instrukcja jest prosta ;) : stajesz w miejscu (mozesz z jazdy) , stajesz nogami na ziemi (jak najdalej tylu , ale trzymaj 4 litery na siedzeniu :)) dajesz gazu i ciagniesz do siebie . Wazne abys mial conajmiej 2 palce na hamulcu (w przypadku za wysokiego kola wciskasz i znowu czujesz w kola na ziemi ;) ) . Pozdrowienia i udanej nauki ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur*a jezdze juz na tyle długo aby umiec kilka trików jak wheele albo stoppie mi wystarczy moja metoda motor sam idzie na koło chyba ze masz az tak słaby

 

a moze ty masz motorynke pony? z tego co wiem to ona na dwojce nieraz na kolo stawia...

nie stresuj sie czlowieku, bo z tego co widze strasznie nerwowy jetses...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...