Skocz do zawartości

Uważajcie nie swoje Kickstartery ;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja miałem bardzo lekką nauczkę, ponieważ kopałem RXa w drewniakach, lekko załapał i kopniak "zdjął mi drewniaczka" który się znalazł metr od motoru. Na szczęście nic mnie nie bolało, a wnioski z lekcji wyciągnięte:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koles po mostku mial na bank, taki z niego szpec od koni a nie wie ze do konia sie nie podchodzi od tylu bo zawsze kopie...

 

wracajac do tematu... odbijanie kopki jest tez czesto spowodowane tym ze przkrecamy manetke przy odpalaniu (w 4T tego sie nie powinno chyba robic, no chociaz u mnie bo za nic nie odpali) z wlasnego doswiadczenia to wiem bo czasami jak przekrece lekko manetke to albo odglos pierdniecia albo kopka odbija, raz dostalem z kolanka w szczeke kasku, dobrze ze mialem nakolannik to oprocz odrzutu glowy do tylu nic nie poczulem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbijanie kopki jest tez czesto spowodowane tym ze przkrecamy manetke przy odpalaniu

Jak siadam pierwszy raz do jazdy do ssanie i w ogóle nie przkręcam manetki.Ale później jak juz silnik rozgrzany to odkręcam(jak każdy :) ).

 

 

 

PS.Noga się już wygoiła bo tym incydencie z Kickstarteterm,a to było spowodowane że było mokro i buty były śliskie i but ześlizgnął się z kopki przy odpalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Noga się już wygoiła bo tym incydencie z Kickstarteterm,a to było spowodowane że było mokro i buty były śliskie i but ześlizgnął się z kopki przy odpalaniu.

 

ja sobie tak noge rozcialem jak ogara kiedys odpalalem, kopka byla zryta bo przekrecona i noga sie zeslizgiwala przez co spadla mi i przejechalem po dzwigni hamulca ... dziare do dzisiaj mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...