Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ile wchodzi oleju do skrzyni to powinno pisać na karterze przy kopce, jeżeli dobrze pamiętam to jest 750ml.

U mnie do 250tki wchodzi 800 ml

 

Witam!

Może mi ktoś podać jakies info o kdx 250? (moc, waga) I ogólne wrażenia z jazdy jeśli ktoś jeździł. Pozdro!

Mam KDX 250 Jezdzi sie swietnie Zawieszenie USD doslownie plynie w terenie Waga ...? Niewiem Napewno jest ciezszy od KX ale nie duzo Silnik dosyc elastyczny Wdolnym zakresie obrotow da sie fajnie jezdzic W gornych gdy otworzy sie juz zawor mocy to rece prostuje Jest 5 biegowy Mozna go zarejestrowac Ma swiatla i kierunki Uwazam ze jest 100 razy lepszy od kmx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Przymierzam się do wymiany oleju w skrzyni biegów i klocka hamulcowego z tyłu w moim KDX 125 i tu moje pytanie.

 

Jaki olej mogę wlać do skrzyni?

Jakiego wymiaru są klocek hamulcowy z tyłu?

 

Z gróy dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu kto?;]

Po co ci wymiary klocka do kdx? Masz stare? Jak kupujesz nowe to szukasz do podanego modelu a nie po rozmiarach. Co do oleju ile wlać to powinno pisać w obok okienka do sprawdzania stanu. A olej to 10w40 powinien być ok. Pozdro!

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w rowerowym klucz do szprych (najlepiej takie kółeczko z nacięciami o różnych rozm) i sam nacentruj. Moto na podstawkę aby koło było w powietrzy, zakręć kołem po czym złap dokładnie w zagiętym miejscu (najlepiej jeszcze zaznacz na oponie jakąś kredą), jeżeli rawka przykładowo zagięta jest w lewo, dokręcaj szprychy trzymające się prawej strony piasty. Za każdym razem jak cos dokręcisz kontroluj ponownie zakręcając koło czy już jest prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.

 

W ostatnim czasie stałem się posiadaczem Kawasaki KDX 125. Zadam teraz pytanie z którego proszę się nie śmiać. Czy w tym motocyklu nasącza się filtr powietrza?

 

Pytam bo w francuskim manualu który ściągnąłem nic o tym nie ma. Jest jedynie instrukcja która mówi żeby przeczyścić filtr i air box'a, natomiast nie ma tam żadnych wzmianek dotyczących prania i nasączania filtra. Pisze w niej żeby czyścić po każdej jeździe w deszczu i w błocie, oraz co 8000km :icon_eek: (+ wymiana co 16000km lub pięć czyszczeń). Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam.

 

P.S. Może ma ktoś z Was manuala do wersji z 1999r (KDX125-B6)w j. angielskim. Byłbym baardzo za niego wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

W ostatnim czasie stałem się posiadaczem Kawasaki KDX 125. Zadam teraz pytanie z którego proszę się nie śmiać. Czy w tym motocyklu nasącza się filtr powietrza?

 

Pytam bo w francuskim manualu który ściągnąłem nic o tym nie ma. Jest jedynie instrukcja która mówi żeby przeczyścić filtr i air box'a, natomiast nie ma tam żadnych wzmianek dotyczących prania i nasączania filtra. Pisze w niej żeby czyścić po każdej jeździe w deszczu i w błocie, oraz co 8000km :icon_eek: (+ wymiana co 16000km lub pięć czyszczeń). Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam.

 

P.S. Może ma ktoś z Was manuala do wersji z 1999r (KDX125-B6)w j. angielskim. Byłbym baardzo za niego wdzięczny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...