Skocz do zawartości

Prawko A1


klosik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę robić w przysżłym roku prawko A1. Jak to mniej więcej wygląda tak ogólnie. Jakie są wymogi itd. i czy przy A odchodzi jakaś część egzaminu bo coś takiego słyszałem. :?: Jaka jest mniej więcej cena takiego prawka?? Chciałbym wiedzieć chociaż tak poglądowo.

Pozdro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA własnie robie a1 i wsyzstko jest tak samo jak na motocykl. Na teorie chodziłem razem z tymi co na b itd(wkoncu przepisy sa takie same) Praktyki narazie niemam zaduzo ale robie to na etz150 wiec wiecej niz 125 :-D A na egzaminie podobno miasto jest łatwiejsze niz na motocykl A. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno dostałęm swoje prawko A1 cena to samo co na motocykl egzamin trudniejszy przynajmniej umnie(zdawałem na Yamaha TW125 ale najczęsiciej jest GN125) a co do odchodzenia egzaminów nie trzeba chodzić na teorie i to wszystko jazdy dalej 20h a ja się uczyłęm na Honda rebel125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat poruszany kilka krotnie na 4um, warto zagladnac do "archiwum" - ale warto tez odswiezyc i powtorzyc co i jak...

 

no wiec 2 lata temu robilem A1. wymogi to ukonczone 16 lat, badania lekarskie + badanie widzialnosci przestrzennej, ukonczony kurs.

cena kursu taka jak kat. A, egzamin wyglada identycznie jak na kat. A ale zdaje sie na motocyklu do 125 ccm (czyli np. krzychu-985 bedzie w Rzeszowie zdawal na Simsonie S53, gdy ludziska na A zdaja tam na Yamasze SR 250. :()

egzamin mysle ze wiesz jak wyglada: przygotowanie do jazdy, slalom, 8semki, ruszanie pod gorke i miasto.

oczywiscie trzeba tez zdac teorie - taka sama jak na kat. A (z tego co pamietam to razem jest 240 pytan).

gdy masz zrobione A1 to po ukonczeniu 9. miesiaca 17. roku zycia mozesz przystapic do kurs na kat. A (tylko czesc praktyczna kursu) a po jego ukonczeniu i po ukonczeniu 18. roku zycia do egzaminu (rowniez tylko czesc praktyczna - teorii sie juz nie zdaje).

chyba wszysto juz wiesz.

Pozdrawiam

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i narazie niemam zaduzo ale robie to na etz150 wiec wiecej niz 125  :-D  A na egzaminie podobno miasto jest łatwiejsze niz na motocykl A. pzdr

 

tja... zwłaszcza, że wszystko jest takie samo (łącznie z motocyklem) trasa, manewry :lol: przynajmniej w zamojskim wordzie

 

polecam :(

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ght=opowiem+wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 napisał:  

i narazie niemam zaduzo ale robie to na etz150 wiec wiecej niz 125 Very Happy A na egzaminie podobno miasto jest łatwiejsze niz na motocykl A. pzdr  

 

 

tja... zwłaszcza, że wszystko jest takie samo (łącznie z motocyklem) trasa, manewry Laughing przynajmniej w zamojskim wordzie

 

Kumpel zdawal niedawno i mowil ze miasto wyjechal z wordu pojechal kawalek potem zawrocil i wrucil do wordu i zdane:D No ale to tez od egzaminatora zalezy 8) ]

vasiliyno właśnie słyszałem o tym simsonie i jestem nawet zadowolony ponieważ miałem simka s53 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z tego co pamietam to razem jest 240 pytan)

 

w sumie jest 420

 

a na egzaminie wszystko zalezy od egzaminatora . Jak zdawalem pierwszy raz to prawie nikt nie zdal (ja tez :( )

za dreugim razem na 11 osob 3 nie zdaly

 

na 2 egzaminie plac robilem gn 250 ktora o wiele lepiej sie jezdzi, a miasto sr 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje A1 płaciłem niecałe 400zł. ( mam znajomości RazzRazzRazz) a tak normalnie to kosztuje tyle co A i wszystkie przepisy są prawie takie same

pzdr Jaro

JA zapłąciłem za a1 450 i na motocykl jest tyle samo. A kumpel robil gdzie indziej ( ale tez w rzeszowie ) i Zrobil za 350zl. Wiec czy ja wiem czy to tak tanio jak po znajomosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje A1 płaciłem niecałe 400zł. ( mam znajomości RazzRazzRazz) a tak normalnie to kosztuje tyle co A i wszystkie przepisy są prawie takie same

pzdr Jaro

JA zapłąciłem za a1 450 i na motocykl jest tyle samo. A kumpel robil gdzie indziej ( ale tez w rzeszowie ) i Zrobil za 350zl. Wiec czy ja wiem czy to tak tanio jak po znajomosciach.

 

 

400zł. to masz wszystkie opłaty tylko co są konieczne na A1 wykupienie plastiku i takie tam no może ze 100zł. do kolesia co mnie uczył niby przepisów

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...