Skocz do zawartości

zamiar kupna cruisra...


Boras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich posiadaczy tych pięknych maszyn jak Choppery i Cruisery

aktualnie posiadam Honde Transalp ale noszę się z zmaiarem sprzedania tego motocykla i zakup Cruisera

i tu zaczyjaja się schody ,nie jest łatwo znaleść sobie motor majac 186 cm wzrostu i 120 kg wagi. na co nie siąde to jest troszke małe dosiadałem ostatnio Suzuki Marauder 800 i co oczywiście MAŁY a tak mi się podoba. dosiadałem też Kawasaki VN 1500 Vulkan tu już lepiej ale kolesie mówią że to jeszcze nie to ale obok stał nowy intruder ten duży tu pasowałem ale oczywiście koszta mnie zjedzą. może ktoś z was mi poradzi jakiś motocykl do ceny 13000zl i o odpowiednich gabarytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - niech będzie :) - w takim razie celuj od 1100 wzwyż, bo klasa poniżej litra odpada. Chociaż powiem Ci, że siedząc na H-D Heritage, nie odczuwam żadnej różnicy w wielkości /gabaryt/, tylko w wadze. Poszukaj dłuuuugiego motocykla /xvs1100, vn meanstrek, vtx, itp/. Powodzenia w zimowych przymiarkach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o VN 15 odpada zjedzą cię koszty oleju - 1' date='2 l na 500 km [/quote']

 

Nie przesadzaj. 2,5 l/1000 km napewno nie weźmie. No chyba że silnik jest totalnie zajeżdzony i ma gdzieś spory wyciek :)

 

Za kwote jaka dysponujesz pewnei uda się kupić VN 1500 i ja bym rozważył taki motocykl bardzo powaznie. Wada jest fabryczne branie oleju (podobno absolutne minimum to 0,5l/1000 km a średnio koło 1l/1000 km).

Poza tym stylizacja tego motocykla nie kazdemu może się podobać. Ale za to masz super elastyczny i mocny silnik, podobno nie do zajeżdzenia. No i skrzynia "czwórka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boras25-nie kupuj czegos zastepczego,na czym nie bedziesz sie mogl odnalesc,lepiej zakup przesun w czasie do chwili zebrania wiekszej kwoty pieniedzy nie pozalujesz.Je ten problem przerabialem przeczekalem i wreszcie zakupilem o czym snilem SUZUKI INTRUDERA 1500 LC nowego.Warto kupic uzywanego bo taniej i najczesciej ma na sobie duzo dodatkow,ktore sa bardzo drogi,mnie wyniosly ponad 20tyszl,ale efekt jest niesamowity.Kupisz cos innego,z mysla o zbyciu go w przyszlosci to zawsze bedzie problem z odzyskaniem pieniedzy,ktore w niego wlozyles,i wiecznie bedziesz mial pod gore.Przeczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.85 wzrostu' date=' jeżdżę VN800 i nie narzekam na zbyt mło miejsca. co prawda ważę 40 kg mniej, ale ja wiem...? zmień kierałę, załóż forward'y i będzie OK.

pzdr[/quote']

na swojej galeri zamieściłem swoje zdjęcie na VN 800 i mozesz zobaczyć jak na nim wyglądam dołaczyłem też fotke na intruderze 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swojej galeri zamieściłem swoje zdjęcie na VN 800 i mozesz zobaczyć jak na nim wyglądam dołaczyłem też fotke na intruderze 800

 

Trzeba było tyle nie jeść :D W galeri masz djęcia na VS 800 i VZ 800 na VN 800 nie. A to własnie ten ostatni jest największy z tych 3 motocykli. Fakt, że nie jest to jakas kolosalna róznica (chociaz w porównaniu do Intrudera 800 spora) no ale zawsze. I nawet mam na oku ładnego Vulcana za rozsądne pieniądze :) . A jak troszki dołożysz to sprzedam Ci chętnie mojego VS 1400 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz - myślałem, że przesadzasz do momentu oglądnięcia zdjęć. Faktycznie nie ma przesady w Twojej wypowiedzi. Tak się zastanawiam - mam 186 cm, lecz ważę tylko 90 kg. Jeźdżę XVS 1100, całkiem wygodnie. Nie mam spacerówek, bo mam wrażenie, że miałbym za krótkie nogi. Może to tylko wrażenie ... Kolega, który jechał obok mnie katamaranem autostradą do Krakowa ( więc obserwował mnie przez prawie 300 km) stwierdził, że wyglądam mikro na moim moto. Przymierzałeś się do XVS-a ? Tylko, że budżet trochę skromny ...

Orzełek ma dużo racji. Nie masz wyjścia i musisz pójść w dwóch kierunkach jednocześnie: dozbierać i ... siłownia lub basen chłopie ! Nie ma innego wyjścia i nie ma tu ani za grosz złośliwości. Wyjdzie Ci to tylko na dobre. A na pocieszenie ... Ten to ma problem ! Powodzenia !

gruby4zz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...