Skocz do zawartości

Warszawa-ognisko dla odważnych ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumię, że jesteśmy umówieni dzisiaj o 19:00 przy wejściu do TESCO na Kabatach :!: :!: :!: czy ktoś z obecnych Forumowiczów mógłby się jakoś ze mną umówić bo tak jak wcześniej wsomniałem nikogo z Was nie znam, a nie chciał bym tam stać jak parsol :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :twisted: Jak mi babcia( u której spędze dzisiejszą noc ) pozwoli przyjść troche puźniej do domu to wpadne ;)

 

 

organizatorzy dajcie jakis namiar na siebie, potrzebuje adresu sklepu TESCO bo musze jakoś z centrum dokulać się - mój numer 509612692 poślijcie mi esa z adresem

 

 

do zobaczyska, pozdro :mrgreen:

 

 

DZIĘKI wam wszytskim za namiary ;) MAM nadzieje, że zdąże byc na 19stą :P ;):):P :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizatorzy dajcie jakis namiar na siebie' date=' potrzebuje adresu sklepu TESCO[/quote']

Jedziesz Metrem do Sracji Kabaty i jesteś koło Tesco :) Ja niestety nie moge:( No chyba że was odwiedze na chwilunie koło 22, ale jeszcze nie wiem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety my z Asią' date=' jeśli w ogóle się pojawimy to dopiero ok 22.00 (obowiązki ect... :| )[/quote']już ja się postaram,żebyśmy się pojawili :)

 

o ile mi wiadomo jest szansa,że KML i Greedo również się zjawią,ale po 23....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też Wam się chce w taki ziąb na dworzu bawić. :? Rozumiem, w lecie, to co innego, ale przy dzisiejszej pogodzie??? Cóż, może ja mientki jestem (najwidoczniej). :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie TAM.. w środku lasu? (daleko )

 

Tak dokładnie, my z Greedem i Anetką dotarliśmy trochę po 22:00, udało się nam zerwać z roboty. :mrgreen:

Było fajnie i niewiarygodnie ciepło, niestety po 2 lufach trza było przystopować bo wracaliśmy z Anecią na motocyklu.

Chciałem fotosy zapuścić ale niestety nie mogę połączyć się z serwerem, zapodam jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...