Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie obeznani w knajpach wrocławskich - propozycje-ranking knajp ogłaszam. Bo ja to osobiście nie przepadam, jak mi na Dworcu Głównym kufle nad głowami latają, ale w imię wyższych celów ... zgadzam się na wszystko :) Tylko bez żartów typu "Bałtyk" ( A który wie gdzie to jest?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk rządzi :):D

 

Darek w takim razie nie śpisz już u mnie :-D :twisted:

 

 

Hmmm... "Czemu Nie" jest spoko można tam pobalowac do białego

Od Zmierzchu Do Świtu, Garaż.

 

Mowa oczywiście o knajpach z klimatem a nie disco polo del antoniano tekkno 4ever :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jaki macho sie zrobil

 

a taniec ale majkel dźakson o 12 wnocy na plazowym boisku do siatki w centrum wroclawia jakos tak iwanem i dlefinem zalatywal :) :-D :-D

 

Czyli termin 4-5 grudnia mam rozumieic..??

 

i oczywiscie impreza bezalkoholowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 3-4 grudzień

Jestem za! :)

 

Ja tam do siebie biorę Adu (jeśli oczywiście zechce)' date=' bo przy Adu to zawsze jest wszystko' date='[/quote'']

Cholercia, ale mnie zaszczycik kopnął 8O Jestem pod wrażeniem! Dziękuję ;)

 

no i możemy przygarnąć jeszcze jakiegoś przystojnyego a może i ze dwóch motocyklistów

Oj' date=' tak tak he he :-D Oby tylko zbyt głośno nie chrapali ;)

 

kogo trzeba z dworca odebrać lub przez Wrocław przeprowadzić

No, z tym to już może być gorzej :-D Ale w sumie najważniejsze, żeby chociaż wszyscy się jakoś ,,wytoczyli" z pociągu :-D

 

Kasiu, z tego względu, że jesteś założycielem tematu-zmień może treść tytułu z Warszawy na Wrocław, żeby wszyscy wiedzieli, że chodzi o spotkanie we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli termin 4-5 grudnia mam rozumieic..??

Chyba 2-3-4 ale widzę mario żeś bardzo zapobiegliwy i już zaplanowałes urlop na poniedziałek :-D

Nie wiem co z brodatym' date=' ale pewnie chętnie by przyjechał - pała pewnie znowu jakiś dyżur będzie miał.

 

To może właśnie to ma szansę stać się tym "innym razem"
Jak nie jak tak :) (i założe się że PGR-owi już co innego w myślach wykwitło hehehehe :lol: )

 

"Czemu Nie" jest spoko można tam pobalowac do białego

Od Zmierzchu Do Świtu' date=' Garaż. [/quote']No właśnie - trzeba by zrobić jakiś ranking i wybrać najlepciejszą (żeby wszyscy się pomieścili i nie było umpa-umpa, choć to przeszkadza tylko do drugiego piwa 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Adu Ja nie chrapię

Sie sprawdzi :-D

A tak na poważnie..... zupełnie mi to nie przeszkadza. Mogą koło mnie strzelać z wydechów a ja jak mam spać, to będę spać :) Zaraz pewnie się posypią posty ,,a to sprawdzimy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamować - tylko mnie tu zaraz w temacie knajp proszę się wypowiadać ! Bo skonczymy w KFC przy przejściu świdnickim na "kurczaczkach" w lizolu, coli bez gazu i zwiedzaniu lokalu w towarzystwie hostessy. :-D

Do tej pory mamy:

1. Od Zmierzchu Do Świtu

2. Czemu Nie

3. Garaż

Czy jeszcze są jakieś propozycje ?

 

Chyba 2-3-4

Krasnal a co byś powiedział 2-3-4-5-6' date=' a 6.XII. jest Mikołaj i kolejna okazja :)

 

[ [i']Dopisane: 04-11-2005, 17:56[/i] ]

P.S. Kasia trzeba zmienić na " ... we Wrocławiu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym cholera chetnie sprawdzil' date=' ale sluzba nie druzba, nie bede sie mogl pojawic [/quote']

Echhhhh..... Osito...... no, szkoda, szkoda :P

Ale miejmy nadzieję, że to nie pierwszy i nie ostatni raz jest organizowane takie spotkanko :)

 

Do tej pory mamy:

1. Od Zmierzchu Do Świtu

2. Czemu Nie

3. Garaż

Mam prośbę..... Z tego względu, że nie jestem z Wrocławia i nie za bardzo orientuję się w Waszych ,,komnatach uciechy" ;) czy moglibyście przybliżyć choć trochę klimat podanych wyżej knajpek? Może jakieś stronki? Z góry serdecznie dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś Walnął opis 8) ... normalnie jak z przewodnika dla rencistów :twisted:

 

Od Zmierzchu do świtu - jak sama nazwa wskazuje knajpa hardkorowa (Nazwa trafnie nawiązuje do tytułu flimu Tarantina 8) )

Zabawa całą noc można siąść pod starym amerykanskim zlomem wsrod mototcykli na drewnianych ławach przy porządnej muzyce ( nie raz na żywo)

łoić ile wlezie i balować do "świtu" :)

 

Następne knajpy poźniej bo się zmęczyłem

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...