Skocz do zawartości

KTM 125 LC2. Potrzebne inf. Co myslicie ?


Maly-PMI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten KTM LC2 jest mało popularny i dlatego drogie części.

Co ty walisz?? Przecie silnik to jak dt a mało jest części do dt?? :(

Wydaje mi się że nie...

 

 

No tak ale nie wszystkie części są od DT i jak będzie któraś to zabuli ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nie wszystkie części są od DT i jak będzie któraś to zabuli ładnie

Wcale nie zabuli ładnei tylko praktycznie tak samo. Ważne, że jest dużo zamieników typu korba lub tłok. Od KTMa zamawiac sie będzie praktycznie tylko części do nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem KTM LC2 i powiem tak, części silnikowe (jak i cały silnik) to DT tyle że wersja z rozrusznikiem i części jest masa, no i tanie. Niestety resztę trzeba kupować od KTMa, np uszczelniacze lag i inne, a to kosztuje. Sam sprzęt jest bardzo miły, dobrze jedzie niestety ze względu na sporą masę na tor nie nadaje się jak dla mnie. Do lekkiego enduro polecam jak najbardziej.

Kristi. A jak bys porownal do RX 125? Jak przy niej wypada.

 

Coraz bardziej sie przekonuje do RX-a. I jak bedzie jakis do kupienia to wezme. Szukam w tej kolejnosci:

1. Honda CRM

2. Aprilia RX, KTM

3.DT

JA ogolnie to tylko w necie szukam moto. Na niemieckich stronach i czesto cos jest.

THX i pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Crm-a odstawił na dalszy plan! WRE, KDX, RX i to powinno cie zadowolić :( Kto szuka nie błądzi więc zaraz wyrwiesz jakąś porządną sztukę i bedziesz ganiał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No KDX to mi sie marzy. Ale Nie wpisalem go w plan bo wiem jak ciezko go znalezc. Ja juz nie moge sie tak doczekac enduraka ze szok i dlatego jak teraz bym znalazl fajnego LC2 to bym go kupil :roll: . Jak najszybciej chce pojezdzic z dtworiorem i jego paczka bo sie umowilismy na hasanie.

Ale tak jak mowicie.

1.KDX.RX.WRE

2.CRM.LC2

i daleko DT

 

o LC2 sie pytalem bo znalazlem tego :

http://cgi.ebay.de/KTM-LC2-Enduro_W0QQitem...1QQcmdZViewItem

700 euro to nie duzo za taki sprzet. Przy okazji wiem ze trzeba dokladnie czytac co jest napisane w aukcji i wiem co jest w tej. Enduraka moze kupie szybciej bo mozliwe ze moj brat mi wylozy niz dostane prawko (czyli za miesiac bo pojutrze zalatwiam) i dlatego tak wczesnie sie pytam was o zdanie.

pzdr.

 

[ Dopisane: 31-10-2005, 21:00 ]

jest fajna RX ale z zatartym silnikiem :( :

http://mobile.de/SIDWnmO2wgylwM9RS-ewvcByg...11111184671934&

 

ale znalazlem CRM ekstra, malowanie jakie mi sie najbardziej podoba - moro. Tak fajnie wygladaja CRM-ki z malowanie man moro :P . jak zdaze sprzedac RD i ona by jeszcze byla a gosciu by troche spuscil to bym ja wzial. Teraz ludzie az tak moto nie kupuja bo zima wiec az tak szybko nie shadza. Widac nawet po ebayu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Te 3 motocykle mają już przedni zawias USD.

i co z tego że USD? wiele jest zawieszeń USD gorszych od tradycyjnych, a dla przykładu wszystkie te 3 wymienione motocykle mają zawieche duzo gorszą od mojej, mimo że to USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o samo przednie zawieszenie ale one są wg. mnie bardziej usportowione i można nimi bardziej poszlaleć. Może się mylę ale moim zdaniem crm jest od nich gorszy i pod względem silnika jak i zawieszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...