Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale to pewno ladnie kosztuje nie liczac juz problemow ze sciaganiem tego od zabojadów. chyba ze wiesz cos o kims kto sciaga to w polsce lub jak to wyglada jak samemu sie to robi no i z ich strony mozna sobie wszystko ladnie wymodelowac kolory kanapy itd ale cen jakos nei podaja, czyzby ilosc zer byla az tak straszna? kurcze zelowe to byla by bajka :)

 

 

Ja robiłem u tego goscia www.mariomoto.pl polecam wykonanie i jakosc bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Do sprzedania jest mój Fazerek :) Jeżeli będziecie zainteresowani proszę o PW lub telefon. Cena jest zaporowa, ale oczywiście do negocjacji. Nie chcę poprostu aby dzwonili do mnie ludzie i pytali czy za dychę go oddam. Motocykl jest dla osoby, która ceni oryginalność, stan techniczny i wizualny i woli dołożyć kilka złotych do tego aby jeździć motocyklem dobrym i zadbanym.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M891705

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem takie siedzenie żelowe do sprzedania razem ze skórą na bak pochodziło z fz6 z mojego awataru ale z forum nikt nie chciał a na allegro w ciągu dnia poszło za 700zł

 

tak wiem widziałem twoje ogłoszenie na forum ale ty sprzedawałes "umowe wiazana" czyli kanapa + skóra i zaznaczyles ze inaczej nie chcesz a mi jakos skora nie jest potrzebna pomijajac juz sprawy finansowe. a powiedz mi korzystałes z tej kanapy, sprawdzila sie, jak sprawy wygody pasazera i kierowcy ?? sam kupiles kanape czy razem z moto jesli sam to jaka kasa i jak sciagales ??

 

 

Ja robiłem u tego goscia www.mariomoto.pl polecam wykonanie i jakosc bardzo dobra

 

a jak z wygoda pasazera i kierowcy i pieniazkami za robocizne ?? ia jak to dziala - im sie wysyla kanape i oni obijaja ja od nowa czy moze przysyłaja kanape na wymiane ?? bo jakos nie chcialbym byc bez kanapy przez tydzien :bigrazz:

 

 

pzdr

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z wygoda pasazera i kierowcy i pieniazkami za robocizne ?? ia jak to dziala - im sie wysyla kanape i oni obijaja ja od nowa czy moze przysyłaja kanape na wymiane ?? bo jakos nie chcialbym byc bez kanapy przez tydzien :crossy:

pzdr

 

 

W sumie to latam sam. Napewno jet wygodniejsze od orginalnego koszt jaki mnie wyniosł to 340 zł z przesyła. Siedzenie wysyłasz mu swoje ja to robiłem przed sezonem tak wiec nie miałem problemu ze nie mogłem jezdzic. Czas realizacji mojej kanapy to jakis 1,5 tygodnia.

Edytowane przez Glizda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam UK i fazerka tu kupiłem z dodatkami na handel a wiem że jak bym go sprzedawał to nikt nawet 200zł by nie chciał dopłacić tak więc to sprzedałem za 700 a fazerka 2005r za 14000 w idealnym stanie i jeszcze trochę dodatków się na nim zostało. Różnica jest naprawdę duża a dla pasażera to nie wiem bo nie było okazji sprawdzić.

Popatrz na ebay.co.uk czasami są i można za około 500zł wyrwać .

Edytowane przez zakwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Do sprzedania jest mój Fazerek ;) Jeżeli będziecie zainteresowani proszę o PW lub telefon. Cena jest zaporowa, ale oczywiście do negocjacji. Nie chcę poprostu aby dzwonili do mnie ludzie i pytali czy za dychę go oddam. Motocykl jest dla osoby, która ceni oryginalność, stan techniczny i wizualny i woli dołożyć kilka złotych do tego aby jeździć motocyklem dobrym i zadbanym.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M891705

Cena moim zdaniem jest w porządku :icon_biggrin:

Z pewnością znajdzie nowego właściciela :evil:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niedawno kupiłem Fazera w Anglii (http://forum.motocyklistow.pl/Wroclaw-wzbogacil-sie-o-t102666.html). Teraz musze przejść całą procedurę rejestracji. Jak rozwiązywaliście problem z lampą przednią (reflektorem), który na wyspach oświetla bardziej lewą stronę jezdni. Da się jakoś rozwiązać ten problem w inny sposób niż wymiana całych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niedawno kupiłem Fazera w Anglii (http://forum.motocyklistow.pl/Wroclaw-wzbogacil-sie-o-t102666.html). Teraz musze przejść całą procedurę rejestracji. Jak rozwiązywaliście problem z lampą przednią (reflektorem), który na wyspach oświetla bardziej lewą stronę jezdni. Da się jakoś rozwiązać ten problem w inny sposób niż wymiana całych lamp?

Sprobuj zamienic miejscami zarowki razem z wtyczkami.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w swoim fazerze opony Metzeler Sportec M3, bo z takimi kupiłem moto. Może ktoś takie ma i może się wypowiedzieć na ich temat. To są opony bardziej sportowe, ale dla mnie sprawują się one super, nie mam żadnych zastrzeżeń.

i co w związku z tym ??? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników FZS, czy udało Wam się zatankować bak do pełna (18L)?

ja przy tankowaniu ok 16L już wymiękam strasznie wolno opada poziom, czy to jest wina odpowietrznika?

 

Z góry dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...