Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

tak trzeba sciągnąć cylindry! kurczak czyżby 2 cie dopadła?

 

 

nie chyba cala skrzynia jak rozbiorę to napisze jak na razie widac tylko zcięte 2 zeby po tym jak ściaglłem miskę.

 

ale chyba najprawdopodobniej będę szukał drugiego silnika bo mój ma juz 85 tys a koszt naprawy bedzie wynosił w granicach 900 wiec chyba warto poszykac lepiej cały silnik.

 

(ktoś chce jakieś części silnikowe - głowica po regulacji zaworów jakies 5 tys temu, cylindry dekle itp mam wszystko oprócz skrzyni)

 

607897750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podniesiesz siedzenie, to patrząc od strony baku, za akumulatorem bedzie taka kosteczka z napisem "FUSE" to właśnie tam. Jest zamknięta na zatrzaski, wiec wystarczy ją ścisnąć po bokach i otworzyć.

 

A tak na marginesie.

Kupiłem Fazera jakiś miesiąc temu. Jest to moje pierwsze moto i jestem zachwycony, z każdym zrobionym kilometrem podoba mi się coraz bardziej... :D ;) :clap:

 

Pozdrawiam Fazrowców!!

 

EDIT:

http://img300.imageshack.us/img300/3746/bezp1pl0.jpg

 

http://img524.imageshack.us/img524/7172/bezp2ek7.jpg

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podniesiesz siedzenie, to patrząc od strony baku, za akumulatorem bedzie taka kosteczka z napisem "FUSE" to właśnie tam. Jest zamknięta na zatrzaski, wiec wystarczy ją ścisnąć po bokach i otworzyć.

 

A tak na marginesie.

Kupiłem Fazera jakiś miesiąc temu. Jest to moje pierwsze moto i jestem zachwycony, z każdym zrobionym kilometrem podoba mi się coraz bardziej... :icon_mrgreen: :icon_razz: :rolleyes:

 

Pozdrawiam Fazrowców!!

 

 

 

no prawda ale marcin1 to ma inny rocznik fazerka i on ma aku pod bakiem tak wiec jego bezpieczniki znajduja sie pod owiewka boku pod siedzeniem teraz tylko nie pamietam czy po lewej czy po prawej stronie ale chyba po lewej patrzac od strony baku !!!

 

pozdr

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdują się bezpieczniki i jak do nich dojść, bo w serwisówce dobrze nie widać :crossy: ?

 

http://img137.imageshack.us/my.php?image=4rum2aj5.jpg

 

To to chyba to :-)

Trzeba zdjąć ten plastikowy boczek(on trzyma się chyba na 2 wkrętakach i zaczepach)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem nowe opony Dunlop RoadSmart i powiem, że trzymają świetnie :biggrin:

 

Test hamowania:

- nawet z tym silikonem hamują dużoooo lepiej w porównaniu do Bridgestone BT020, nie ma żadnych pisków, ABS mi się nie załączył, a chciałem go do tego sprowokować :wink: Dosłownie wgryzają się w asfalt :biggrin:

 

Zakręty:

- mówię idę na żywioł :biggrin:

Krótka trasa koło Konina i później na rondzie dawaj na maksa ile można... i nic :wink:

 

To tak na krótko po przejechaniu jakiś 50km :bigrazz:

 

Zobaczymy jak się sprawdzą podczas weekendu nad morzem :biggrin:

 

 

Mam te gumy od soboty.

Wczoraj zrobiłem krótki test na dystansie 130 km.

Wnioski i porównianie do Metzeler Z6

1. Opony są bardzo stabilne przy jeździe motocykla na wprost. W porównianiu do poprzednich Z6 motocykl płynie, aż che się jeździć :)

2. Nie wiem czy to złudzenie, ale opony lepiej wybierają nasze dziury i nierówności od Z6. Na motocyklu mniej trzęsie i co z tym idzie komfort podróżowania jest dużo większy.

3. W zakrętach opony trzymają bardzo fajnie. Jak narazie nie zanotowałem żadnych uślizgów i dziwnych zachowań motocykla. Ponieważ traskę wykonałem z moją żoną nie próbowałem za wszelką cenę ich zamknąć.

Nie miałem okazji jeździć na nich po mokrym więc narazie nie będę się wypowiadał.

 

 

Dunlopy zamówiłem na mynetmoto (polecam). Koszt 850 PLN z przesyłką. DOT 110/70 z marca 2008 160/60 z października 2007.

 

 

Ps. Jeżeli ma ktoś ochotę na komplet Z6 110/70 i 160/60 to chętnie je odsprzedam.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaki polecacie płyn hamulcowy i jaki do układu chłodzenia?

 

Od momentu zakupu, aż do momentu sprzedaży używałem płynów MOTUL. Płyn hamulcowy polecam DOT 5.1. Ma niby wyższą temperaturę wrzenia, ale trzeba go też częściej wymieniać.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item422550125_yamaha...05r_okazja.html

 

Panowie wiecie co to jest za konkretny model Fazerka?

 

Poszukuję takiej maszynki... wiecie za ile można taki egzemplarz sprowadzić?

 

Chodzi Ci o model czy egzemplarz? Bo jeżeli o model to jest to zwykły FZ6 Fazer z akcesoryjnymi owiewkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...