Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Co ile km wymieniacie olej silnikowy?

 

najlepiej wg serwisówki. to i pozostałe - w dziale dane techniczne i serwisowe, tzn. tam szukaj linka do serwisówki. akurat z tymi do fazera nie ma problemu, więc tylko twoje lenistwo dzieli cię od odpowiedzi

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ile tys km zmienia się świece?

W moim moto szkopy wymieniali co 10 tys km (bynajmniej tak jest w dokumentach)

Kiedyś dzwoniłem do polskiego delera Yamahy i z ciekawości pytałem co ile przewidują wymianę świec w FZS to powiedzieli że co 20 tys.

Czyli możesz zrobić średnią i wymienić co 15 tys :eek:

ps. ja na swoich świecach mam 13 tys i jak narazie wszystko oki (ale pomału szykuje się do wymiany)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

własnie wróciłem z mojej pierwszej wiekszej trasy moim fazerkiem. moto załadowane trzema kuframi namiotem i innymi pierdołami + pasazer i spisało sie wspaniale. spalilo 5,4 l benzynki, mocy nie brakowało jechało sie przyjemnie gdyby nie jeden feler. Strasznym problemem było jak i dla mnie jak i dla pasazera bolaca dolna część pleców :/ . Siedzenie okazuje sie tak twarde i nieprzyjemne ze co jakies 100 km musialem sie zatrzymywac przynajmniej na 5 minut zeby dac posladkom odpoczac ;)

u was tez ten problem wystepuje ?? macie jakies rady jak temu zaradzic i zwiekszyc przelot bez postoju do jednego tankowania czyli powiedzmy do 300 km ?? musze cos wymyslec przed planowana wrzesniowa trasa !!!

 

pozdrawiam

Ruleś

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

własnie wróciłem z mojej pierwszej wiekszej trasy moim fazerkiem. moto załadowane trzema kuframi namiotem i innymi pierdołami + pasazer i spisało sie wspaniale. spalilo 5,4 l benzynki, mocy nie brakowało jechało sie przyjemnie gdyby nie jeden feler. Strasznym problemem było jak i dla mnie jak i dla pasazera bolaca dolna część pleców :/ . Siedzenie okazuje sie tak twarde i nieprzyjemne ze co jakies 100 km musialem sie zatrzymywac przynajmniej na 5 minut zeby dac posladkom odpoczac ;)

u was tez ten problem wystepuje ?? macie jakies rady jak temu zaradzic i zwiekszyc przelot bez postoju do jednego tankowania czyli powiedzmy do 300 km ?? musze cos wymyslec przed planowana wrzesniowa trasa !!!

 

pozdrawiam

Ruleś

Witam.

tak - jedyne rozwiązanie "tunningowa"kanapa. Fazer ma dość twarde i skąpe siedzenie i przy dłuższych trasach d**a boli.

Wiem,że sporo osób przerabia kanapy. Poszukaj w tematach przewijało się to gdzieś.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

tak - jedyne rozwiązanie "tunningowa"kanapa. Fazer ma dość twarde i skąpe siedzenie i przy dłuższych trasach d**a boli.

Wiem,że sporo osób przerabia kanapy. Poszukaj w tematach przewijało się to gdzieś.

Pozdr.

 

 

a miał ktos moze do czynienia z tym :

http://www.allegro.pl/item404895119_fazer_..._siedzenie.html oferta na allegro

to samo na domowej stronie: http://www.mariomoto.pl/page13.php

 

bo wywalic kase to łatwo ale pytanie czy to podnosi komfort podrozy kierowcy i paszera ?? czy jest to raczej kosmetyka ???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a miał ktos moze do czynienia z tym :

http://www.allegro.pl/item404895119_fazer_..._siedzenie.html oferta na allegro

to samo na domowej stronie: http://www.mariomoto.pl/page13.php

 

bo wywalic kase to łatwo ale pytanie czy to podnosi komfort podrozy kierowcy i paszera ?? czy jest to raczej kosmetyka ???

 

pzdr

To zalezy co sobie zamówisz u tego pana.

Jak chcesz to poprawi ci tylko design, Jak masz inne wymagania, np. żeby woda nie wsiąkała w siedzenie i inne życzenia to zrobi to bez problemu :wink:

 

Czy ktoś może mi potwierdzić ile powinno wejść oleju na lagę? Chodzi o motocykl FZS 600 2000 rok.

 

475 ml?

 

 

 

W/g moich danych 465ml i tyle też lałem. 475 ml jednak nie zrobi żadnej różnicy :eek:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktos moze do czynienia z tym :

http://www.allegro.pl/item404895119_fazer_..._siedzenie.html oferta na allegro

to samo na domowej stronie: http://www.mariomoto.pl/page13.php

 

bo wywalic kase to łatwo ale pytanie czy to podnosi komfort podrozy kierowcy i paszera ?? czy jest to raczej kosmetyka ???

 

pzdr

tą firmę miałem na myśli.co do konkretów ad. efektów to już bezpośrednio u właścicieli by trzeba zasięgnąć.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam siedzenie firmy bagster po przejechaniu 300km dopiero musiałem odpocząć a na oryginalnym to iuż po 80.

 

 

no tak ale to pewno ladnie kosztuje nie liczac juz problemow ze sciaganiem tego od zabojadów. chyba ze wiesz cos o kims kto sciaga to w polsce lub jak to wyglada jak samemu sie to robi no i z ich strony mozna sobie wszystko ladnie wymodelowac kolory kanapy itd ale cen jakos nei podaja, czyzby ilosc zer byla az tak straszna? kurcze zelowe to byla by bajka :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest v-max yamahy fz6 ?

W serwisówce jest napisane,że 226 km/h.

Na kufrach bocznych u mnie napisali, że można z nimi jechać max 140, czy powyżej tej prędkości odpadną?

 

Skoro w serwisówce pisze 226 km/h, to zgadnij ile pójdzie?

Kufry nie powinny odpaść, ale motocykl może "prowadzać" powyżej tej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest v-max yamahy fz6 ?

W serwisówce jest napisane,że 226 km/h.

Na kufrach bocznych u mnie napisali, że można z nimi jechać max 140, czy powyżej tej prędkości odpadną?

 

ja na moich kufrach tez ma napisane chyba 120 i staralem sie taka predkoscia smigac oczywiscie nie zawsze ale wtedy troszke dziwne mysli mialem :) oczywiscie nie to ze odpadna ale producent nie proponuje wyzszej predkosci jechac ze wzgedow bezpieczensta a te bezpieczensto napewno okreslone jest przy znacznie nizesz prdkosci niz predkosc krytyczna tak wiec mysle ze mozna te 20 km/h szybciej smigac :) wszystko zalezy od mocowana od ksztalu kufra i moto

 

a jakiekolwiek bylby maks fazerka to maks kufrow i tak tyle nie wynosi :icon_mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...