Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

a teraz pytanko o przyspieszenia.... :icon_twisted: jak osiągnąć optymalne przyspieszenie w FZ6S Fazer???? ciągnąć do końca na 1 czy wbić 2 szybciej (przy jakiej prędkości) ???? ile Fazerek wyciągnie na 1 biegu??? (mniej więcej), na 2 biegu itp??? sprawdzał ktoś z Was??? :biggrin:

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzięki za odpowiedz paliwo wlałem nowe moto udało sie odpalic na kable (aku juz osłab z tego kręcenia) no i nowy objaw zapala z trudem na ssaniu gdy sie troche zagrzeje to gasnie , wydaje mi sie ze chodzi tez na 3 gary

 

 

ps moto stało bez dekla rozrusznika cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzięki za odpowiedz paliwo wlałem nowe moto udało sie odpalic na kable (aku juz osłab z tego kręcenia) no i nowy objaw zapala z trudem na ssaniu gdy sie troche zagrzeje to gasnie , wydaje mi sie ze chodzi tez na 3 gary

 

Sprawdz jeszcze odpowietrzenie zbiornika paliwa. Spotkałem się już z sytuacją gdzie był zatkany odpowitrznik. Robiła się poduszka i pompa nie mogła wyciągnąc paliwa. Działo się własnie tak w Fazerku z 1999 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanko o przyspieszenia.... :) jak osiągnąć optymalne przyspieszenie w FZ6S Fazer???? ciągnąć do końca na 1 czy wbić 2 szybciej (przy jakiej prędkości) ????

Z danych technicznych wynika, że FZ6 maksymalną moc ma przy 12000 obr na minutę, natomiast moment obrotowy przy 10000. Więc, żeby osgiągnąć najlepsze przyśpieszenia biegi powinieneś przełączać gdzieś pomiędzy 10-12k. Ale to są wartości maksymalne i osobiście nie wiem czy potrzeba aż tak kręcić silnikiem żeby sprawnie wyprzedzać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze odpowietrzenie zbiornika paliwa. Spotkałem się już z sytuacją gdzie był zatkany odpowitrznik. Robiła się poduszka i pompa nie mogła wyciągnąc paliwa. Działo się własnie tak w Fazerku z 1999 roku.

 

no niestety nie jest to odpowietrzenie sprawdzałem wydaje sie ok ale moto dalej nie pali dzis w ogóle nie odpalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie jest to odpowietrzenie sprawdzałem wydaje sie ok ale moto dalej nie pali dzis w ogóle nie odpalił

 

Jak odpalasz tylko na chwile i gasisz, to w podrecznikowy sposob zabijasz swiece zaplonowe (zwlaszczaNGK sa na to wyjatkowo czule).

 

Jesli dysponujesz gotowka to kup nowy komplet swiec DENSO. Jesli nie, to wykrec wszystkie swiece i wyszysc je dokladnie. Potem naladuj aku i odpalaj.

Jezeli zaskoczy to daj mu popracowac co najmniej kilka minut (tak by pracowal bez ssania i dobrze sie nagrzal).

 

pozdr

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam okazje zrobic sobie gmole do Fazerka, potrzebuje tylko jednego kompletu na wzor.

 

Czy ktos z Warszawy lub okolic moglby pozyczyc mi gmoli na kilka dni?

 

Chcialbym zrobic sobie takie:

 

http://w1.bikepics.com/pics/2005%5C04%5C29...342787-full.jpg

 

lub takie:

 

http://www.bikepics.com/pictures/717618/

 

W sensie sa takie same tylko ze zamierzam je pomalowac na czarno tak jak na drugim zdjeciu.

 

Proszę o pomoc, odwdzięczę się :crossy: :icon_exclaim: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Fazerkowicze..... sprawdzaliście może w Waszych FZ6 Fazer, jakie są maksymalne prędkości na poszczególnych biegach???? :notworthy: 1,2,3,4,5 no i 6 :notworthy: dzięki i pozdro dla wszystkich!!!

A czy Ty masz trzynaście latek, że sie tak tym wszystkim podniecasz i zadajesz takie pytania ?

Przyjdzie wiosna to sobie sprawdzisz ile wyciąga. Oby Cie tylko do pobliskiego rowu nie zaniosło :)

 

Mój Fazer wyciąga 200km/h na pierwszym przełozeniu i 100km/h na wstecznym :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...