Skocz do zawartości

Hehe... Możliwe?? FZR 1000 `91 306km/h?? CBR 1100 300 km/h??


Rekomendowane odpowiedzi

Raz nadsłuchując starszych kolegów motocyklistów usłyszałem ciekawą informacje. Rozmawiali oni na temat swych rekordów prędkości. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy o FZR 1000 z `91 roku, która latała już w swej karierze 306 km/h, a jej kierowca nie ma nawet licznika (i nie posiadał), drugi kolega na troche lepszym sprzęcie chwalił się, że to niby on na Blackbirdzie (`99) wygarnął okrągłe 300 km/h (w co bardziej moge uwierzyć, ale czy..??). Czy to naprawde nie jest zabawne?? w ogóle możliwe są te prędkosci na rasowych rumakach, które nawet katalogowo nie wiedzą co znaczy 300 km/h?? Z tą Cebrą może bym uwierzył, ale stara FZR-ka :o

 

PS: Jasne, że Blackbirdowi pisane jest 285 km/h w `98 bodajże roku :] Hehe :]

 

Dziwne.... :]:]

 

...:::Bez obrazy dla powyższych motocyklistów... Są baaardzo spoko!! Po prostu chce upewnić się w niepewnym :/ i posłuchać opinii innych:::...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... Przy ZX636 zegary oszukują aż o 15 km/h!!!! :o:O:O Czy coś takiego :D:P Im szybciej jedziemy tym więcej licznik oszukuje :]

Ale fajnie się słucha tego typu opowieści, ale rozumiem tych panów... Ja sam też troszke bym wkręcał... Albo sam sie pocieszał, że ten licznik jednak nie oszukuje...

 

PS: FZR nie miala chyba budzików :] Teraz juz ma, ale jest sprzedana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

co do CBR1100XX to jest w sieci plik video na którym gościu ciągnie nią do 300km/h.

każdy z nas mówiąc o osiągniętej prędkości ma na myśli tą którą odczytał z prędkościomierza, no chyba że damy się złapać na radar ;) (który też może się pomylić o chyba 5%) to dostaniemy wydruk :?

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik.vx800 pewnie chodzi ci o filmik który (przynajmniej u mnie) nazywa się [u]TVshow-CBR1100-TvReview-208sec.mpg[/u] , jest chyba nawet na mule do ściągnięcia.

Paweł czyli wg. ciebie to nie możliwe i to po prostu tak wielkie przekłamanie licznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiali oni na temat swych rekordów prędkości. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy o FZR 1000 z `91 roku' date=' która latała już w swej karierze 306 km/h, a jej kierowca nie ma nawet licznika (i nie posiadał), [/quote']

ekhm, a na czym sie wzorował ze to 300 :?: Czyżby co całkiem popularne samochód obok :?: :lol: A może samolot :?: Nie nio tak powaga to mówił ze na czym sie wzorował ze to była taka prędkość :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zalozmy dzial "przedszkolaki i ich problemy egzystencjonalne" ?

Jakbys sie troszke zainteresowal tematem, to wiedzialbys ze kazdy predkosciomierz oszukuje, jeden mniej- drugi bardziej. Nawet na forum bylo to pare razy walkowane. Po co zakladac tak bezsensowne i oczywiste tematy? A z ta FZR bez licznika to mnie rozwaliles- widze ze twoi "koledzy" sprzedaja ci ladne kity a ty wszystko lykasz jak male dziecko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody kolega ma pasję, nie chce kupować tylko interesuje go wszystko co związane z danym modelem Kawy. A tu masz, wpadło kilku "dorosłych" i zburzyło młodemu temat. Dodatkowo robiąc sobie podwórko do wyzwisk.

Gratulacje, wszyscy po punkcie. Proponuję powtórzyć to w innym temacie... Bo w tym Olej już się nic o GPZ nie dowie...

To z innego tematu. Ale zastanawia mnie jedno:

Co sie stało z waszymi punkcikami?

I jak to Dominik napisał zaczeło sie w drugim temacie :-D

Ps Fakt jak zobaczyłem bloga to mało z krzesła nie spadłem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie wierze w opowieści tych znajomych. po drugie nie moge ich nazwać moi,mi kolegami bo tylko przysłuchiwałem się ich rozmowie noi przewieźli mnie kilka razy, więc nie są to tam jacyś koledzy. A temat ten poruszyłem, ponieważ chciałem to zobaczyć jakie wasze zdanie bedzie na temat bujnej wyobraźni niektóeych osób. Co jak co ale teoretycznie dość dobrze znam się na motocyklach i w nie które zdania po prostu nie potrafie wierzyć. Ale nie ma co się rozczulać nad czyjąś wyobraźnia...

 

Co do mojego bloga to słowa kieruje do Andona:

 

Rozumiem cię, nie musiał cie interesować mój blog i moze coś cie tam smieszylo, ale pozostaw to dla siebie. Ogółem dzięki za ostre słowa krytyki. To nie moja wina, że zakochałem się w motocyklu, który przeważa na tymże blogu i jestem gotów zrobić wszystko, aby okazać mój szacunek dla tych maszyn i kiedyś w życiu go zdobyć osiagając zamierzony wczesniej cel...

 

Pozdro dla wszystkich i dzieki za wypowiedzi :)

 

:) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno temu miałem dokładnie taką FZrkę tylko że z power-comander-em dyno yedem i pełnym sportowym wydechem max speed 280 -290km/h i to z jego zegara który pewnie kiwał na 10-20 km/h obecnie mam GSXR-a 1000 K4 na akrapusku i tylko raz zamknełem 299km/h 295 ma bardzo szybko dalej juz sie ślamazarzy. Reasumując wielokrotnie byłem światkiem jak motory które jechały ze mną przekraczały 300km/h (oczywiście w wyobraźni właściciela) gdzie u mnie zaledwie 250-270 przestałem sie nawet upierac na wskazaniach to tak troszke jak z wędkowaniem czyli rybą i harym. Jak zmniejszysz rybę zgaszę lampę. :-D :-D :-D

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...