Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska 30.10


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o to fakt czarna niedziela była :? :banghead:

jak podjechałem na parking to patrzę a tu klap luzer na glebie ;)

mam filmik z tego przejazdu ferelnego ale urywa mi się bo ludzie zasłaniają i nie widać nic

odwiozłem go do chaty wypakowaliśmy sprzęt i po porządniejszych oględzinjach kilka drobiazgów odkręciliśmy i nie jest aż tak źle jak by się mogło wydawać

kazałem mu jechać do szpitala na oględziny i dalej nie wiem co się dzieje po drode zaczynał już go boleć kark z okiem się troszkę uspokojiło i opuchlizna się nie powiększała ale myślę że moga go czasem w szpitalu na obserwacji zostawić, więc jutro można go będzie ewentualnie pojechać odwiedzić i pocieszyć

PS

ja zaraz zapodam swoje fotki wrzucę tez filmiki

jak Ibiza się zgodzi to zapodam tez fotki sprzętu i jego samego które zrobiliśmy na pamiątkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podjechałem na parking to patrzę a tu klap luzer na glebie

to był wstyd a nie gleba ! no i jak już była mowa po Ibizie 2 następne placki !!!

na obserwacji ? k... lisek dzwon do Ibizy i sie wypytaj co z nim się dzieje

ja zaraz zapodam swoje fotki wrzucę tez filmiki

nie rzucaj słów na peecze :banghead: wszyscy czekaja na foty/movie !

jak Ibiza się zgodzi to zapodam tez fotki sprzętu i jego samego które zrobiliśmy na pamiątkę

zależy czy będziecie robili wałek z dzwonem - ale chyba nie warto ! cięzko będzie z przednia felgą bo to dość chodna rzecz ! reszta to plastiki - ale wiadomo, że szkoda cholerna ! no i czy półki czasem nie dostały (choć niby jak mówiłeś UPSIDE-DOWN i fela mocno przyjeła więc powinno być ok !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też mysle że z fotami ibizy sie możemy wstrzymać, ale poza tym ze mną w roli głównej to dawajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja za to spróbuje przez jakiś serwer puścić swoje -chociaż nie mam ich za wiele.

 

[ Dopisane: 30-10-2005, 20:12 ]

Luzer twoja poczta już powinna byc pełna;)))))) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był wstyd a nie gleba !

myhyhy no wiesz utrata równowagi to żadna siara! Każdemu się może przytrafić ;) Ale i tak profesjonalnie spaliłęś gumę :mrgreen: każdy oszczędzał, tylko o ile się nie mylę 'wiśniowy lisek' walnął dość efektownego burnouta - rispekt :banghead:

A jesli chodzi o glebę fireblade'a to chyba za mocno przód nie ucierpiał - fela i czasza ale żeby odrazu półki czy główka...oby nie! Ibiza bierz głęboki wdech i DALI DO ROBOTY ! ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero lameriade odstawilem - nie utrzymalem motocykla po pchaniu i sie obalil, ze tak powiem. Starty minimalne: cztery letkie ryski na oweiwce, ze dwie na wydechu i ciezarku kiery, czyli praktycznie nic. No ale ujma na honorze jest ;-)

 

A niedziela faktycznie czarna. No i niestety ten praking to nie jest najlepsze miejsce do tego typu zabaw...

 

Ibiza dawaj znak jak tam zdrowie i sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizus Maryjon...ale sie porobilo- pozdrowienia dla nieszczesnikow :cry: Respect dla Ibizy (zdrowka) i wspolczuje Luziemy/baletnicy na zielonym krokodylu :banghead: Zaluje, ze nie dojechalem ale bylismy ze Smoczyca 'bardzo wczorajsi'...Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej uważajcie na nowych rekrutów wstępujących do patroli policyjnych ! w końcu "AKCJA ZNICZ" :-D ;) dla poprawienia humorku :banghead:

bu322garska301020050682un.jpg

 

[ Dopisane: 30-10-2005, 19:57 ]

tej pamiętacie tego HAMMER-a (czy jak to tam się pisze) co się zjawił na parkignu ? teraz patrze na TV i Wiśniewski jakim jeździ ;) :-)

 

do moderatora: jak wyżej ! pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Na malcie przejeżdzał niejaki Dominik Sz. i się nawet nie zatrzymał  Kumpel w ch*j  

 

Kiwałem przecież, a nie zatrzymałem się bo przede mną - jakbyś zwrócił uwagę - w dużej odległości jechał kumpel, raczej miałbym problemy żeby go potem znaleźć...

PS - sam jesteś w ch*j :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj,Dominik-chyba nie zrozumiales Luziego: "Kumple w ch*j"(a byla na koncu usmiechieta buzka) to takie pozytywne powiedzonko, ktore spopularyzowal w Borkach...a u mnie, w miescie tego sie uzywa na codzien jako swego rodzaju pozytyw ;) :banghead: No Problemas Senior! :lol: Cofnijcie zegarek forumowy,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...