Skocz do zawartości

R6 kontra BMW w Rabce w ta niedziele


LAMASSU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: :lol: zapodałbyś jakiś większy kawałek tego filmu :twisted:

 

 

ludzie! jaką WIĘKSZĄ kontre?? przecież tam w ogóle nie było żadnej kontry - tak jak mu dupa uciekła tak się centralnie przekręcił na barierkę [cały przód równomiernie obity :D] i zakończył hamowaniem ;)

 

 

tak mi się wydaje w każdym razie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko wyjezdzam z toru zalacza mi sie blogada na wilnke - nigdy nie poloze na kolano (golnie chodzi mi mocno) poza torem ! bo dupa jestem ;(

więc jest nas dwóch :D

co prawda na torze byłem zaledwie jeden weekend, lecz 'po' miałem dokładnie to samo :| droga na krajnik, chojną, etc. czasem tylko duet podnózki-gmole iskrzyly, ale kolanem ni cholery... czyli bezpiecznik pozostał załączony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:   :lol:   zapodałbyś jakiś większy kawałek tego filmu  :twisted:  

 

 

ludzie! jaką WIĘKSZĄ kontre??  przecież tam w ogóle nie było żadnej kontry - tak jak mu dupa uciekła tak się centralnie przekręcił na barierkę [cały przód równomiernie obity :D]  i zakończył hamowaniem ;)

 

 

tak mi się wydaje w każdym razie :P

Zwróć uwagę na to że jak już jechał tyłem to skręcał w ta stronę, w którą skręcał kierownice do kontry. Normalna rzecz przy przeciągnięciu - zdarza sie ...

Kiedyś w zimie jechałem z bratem ( jest już wieczór, na mało ruchliwym skrzyżowaniu skręcamy w lewo) i brat zapodał na zakręcie po ręcznym (zapomniał ze reczny zamarza i niewraca) i nas ładnie obróciło o 360stopni. Wyglądało jak czysta profesionalka :lol: Fajne ludzie mieli miny, bo autem był VW T4 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko wyjezdzam z toru zalacza mi sie blogada na wilnke - nigdy nie poloze na kolano (golnie chodzi mi mocno) poza torem ! bo dupa jestem ;(

więc jest nas dwóch ;)

co prawda na torze byłem zaledwie jeden weekend, lecz 'po' miałem dokładnie to samo :| droga na krajnik, chojną, etc. czasem tylko duet podnózki-gmole iskrzyly, ale kolanem ni cholery... czyli bezpiecznik pozostał załączony :roll:

 

A ja jadąc na Nuerburgringu miałem większą blokadę do szlajfowania kolanem niż na publicznej drodze :D - a to przez to iż cały czas patrzyłem w lusterka, uważając na szybsze auta i moto prowadzone przez stałych bywalców, walacych na pamięć przez ślepe zakręty Nordschleife.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś w BMW musiał mieś nieciekawą mine jak wysiadł bo zdaje sie że jego autko w wyniku pójścia po bandzie straciło conajmniej lakier i z tyłu i z przodu  

PZDR!

skasowal tyl i przod i to kakretnie czego nie widac bo slaba jakosc filmu

 

[ Dopisane: 27-10-2005, 23:59 ]

jesli chodzi ci o srodkowa patelnie w dol to od 130- 145 rekord a pierwszy z dolu ten w lewo raz mialem 171 ale urwalem podnozek i juz tak nie jezdze teraz 160 max a srodkowa patelnia pod gore to nigdy nie patrze bo zaduze skupienie musi byc a pozatym nie siedze wtedy na siodelku :Dsa to predkosci juz prawie na wyjsciu ale jeszcze w pochyleniu tylko te barierki psychicznie mnie chamuja bo mozna sie na nich w paseczki pociac :D

 

[ Dopisane: 28-10-2005, 00:03 ]

jak masz tam 100 w tym srodkowym to nie jest zle jak na wyjsciu mialem 145 to pewnie w srodku bylo ze 115 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najeżdżacie na niego za to że chciał się ścigać czy za to' date=' że jeżdzi BMW? odnoszę wrażenie, że lecą takie a nie inne epitety, w stylu dresiarz, debil itd. tylko dlatego, że jechał autem tej marki. quote']

 

No niestety (albo na szczescie) sie tak utarlo ze bmw to glownie szpanerska fura,wyznacznik ststusu w pewnych sferach i tyle......kwestia mentalnosci ludzi ktorzy sa uzytkownikami ww landaryn i ich problem!Osobiscie z bmw to tylko RWD mi sie podoba (sam uzywam samochodu z tymze napedem) i uwazam ze jest to jedyny sluszny naped (poza 4x4)!!!

a motorek bardzo ladnie smignal ten winkiel nie ma co!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was panowie :mrgreen: Ja tam ostatnio samochodem jechalem (ale z żona i dwójką dzieci, nie mówiąc o bagażu-mam kombi) i kolo 100 km/h bylo trudno :-D p.s. może kiedyś jak dorosne do Sporta(narazie CBF600 czyli sport-turystyk) to mnie nauczycie "pochylania" się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie nauczycie "pochylania" się

To od razu kup sobie motocykl, a nie motorynkę. Bierz R6, ew. 636, 600RR i się nie zastanawiaj... Potem winkle na Prymasa i jazda... Jedyne miejsce w Wawie, ale niezbyt bezpieczne. Może zakręt w Radzyminie... A może Michalczewski zbuduje tor pod Wawą jak obiecał i będzie można ganiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu kup sobie motocykl, a nie motorynkę. Bierz R6, ew. 636, 600RR i się nie zastanawiaj...

Jeszcze chwilkę :(

 

A może Michalczewski zbuduje tor pod Wawą jak obiecał i będzie można ganiać...

Tak jak z klubem bokserski? he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ujecie, trafilo akurat na to kiedy byla kamera,

a jesli chodzi o BMW ,to gosciu poprostu spanikował i zacza chamowac i co wiecej tzeba, gdyby nie chamowal to by ładnie przejechal zakret,

BMW ładnie trzymaja sie w zakretach, sam miałem 520 150KM bez gazu, i nie jestem dresiazem, a dla mnie to esesja samochodu :(

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwupasmówka przy Rabce jest w moim rejonie jedyną sensowną drogą gdzie można sobie porządnie potrenować i poczuć się jak na torze wyścigowym. Jak jeszcze było ciepło to często tam jeździłem i potrafiłem zrobić z 20 rundek do znudzenia. Jadąc z góry są 2 lekkie zakręty w prawo. Pierwszy na luzaka 130, drugi troche mocniej 120 a później jest prezentowany na wideo który bardzo lubię, cholernie ostry w lewo, w mocnym złożeniu około 100. Kolejny jest w prawo, torche szybszy 110-120. Dłuższa prosta w dół i kolejny ostry zakręt w lewo można przejść gdzieś 120-130. Pod góre jest podobnie z tym że trzeba kręcić na prostych pod czerwone pole. Fajny jest też ostatni w lewo pod górę przed kościółkiem można go zrobić ile fabryka dała a że mi w SV-ce dała 72 koniki to robie go gdzieś 160-170. Wszystkie prędkości podałem w środku zakrętu przy maksymalnym złożeniu. A potem po hamulcach i znowu na dół i tak aż się znudzi lub gdy pały przyjadą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...