Skocz do zawartości

Krówka Milka w garażu :D


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jechałem na odblokowanej Dt i mojej zablokowanej na CDi- róznica jedynie w V-max bo u mnie w pewnym momencie poprostu obroty stają w miejscu.

No tez mi sie tak zdaje, ale chyba wiekszy gaznik, cylinder i sportowy wydech powoduja przesuniecie maksymalnej mocy w wyzszy zakres obrotow prawda? Bo ile taka DT powinna krecic na pierwszym i drugim biegu (zablkowana)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu moc maksymalna jest na wyższych obrotach....i cdi ją kastruje...przynajmniej ja tak sądze....

No i mnie jakub wyprzedził :)

A warto kupić membranki tuningowe malossi?? Dużo to da??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ile taka DT powinna krecic na pierwszym i drugim biegu (zablkowana)?
na 1 leci mi do 10000 na 2 tylko 9000 (tak mniej więcej) ale na czerwone pole nigdy nie moge wejść. Tylko że jak on ma tak zrobioną DT to jego moment obrotowy kończy się chyba znacznie dalej i tak jak mówicie kastruje CDi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta??Jakoś nie zauwarzyłem normalnie to moze do 12 nie dojdzie ale z10 albo 11 bedzie na bank, musuiałbym sie spytac.

Ja nie musze sie pytac, bo DT 80 przez moje rece przwineło sie klkanaście i kazda praktczynie na luzie kręciła do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi kręci do równych 12 tys!!!!;d;d

 

Oj nie był bym tego taki pewnien jego DT ma już tłok taki luźny że jeszcze troche i będzie latał po cylidrze we wszystkie strony.

Ale co sie wkreciła to sie wkreciła 8)

 

Dokręć ją do 15 tys. zobaczymy co się stanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym sie pochwalil jak sie moja Suzi kreci, ale nie ma obrotomierza :roll:

 

co do obrotow, to zalezy od blokad i bodajze od wyregulowania gaznika jak od samego gaznika tj. miedzy innymi ustawienia iglicy etc.

jak mialem gaznik zle uregulowany to na wyzszych obrotach nie dalo sie wytrzymac taki halas bo strzelalo z rury ze nieporozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...