Skocz do zawartości

!!!!! ROMET ALIEN TUNING 60 CCM CAŁY NOWY !!!!!


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jawka nawet smieszna ale dla mnie jest za duzo przestrzeni (np. wolne miejsce miedzy bakiem a cylindrem) ten ogar trzy biegowy jest tragiczny szczegolnie ten orzel na baku z foto z boku myslalem ze bak jest na tasme bezbarwan przyjebany do ramy :-D a co do tego simka to zielony kolor jakos srednio mu pasuje a ten drugi simek to mi sie sam z siebie nie podoba a tak po za tym nie widze tam ni chu*a tuningu no chyba ze tuningiem jest to koszmarnie amatorskie malowanie niektorych czesci na czerwono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ma głos podobny do komara - może trochę niższy dzwięk na wydechu z jedną przegrodą (projekt by my wujek ;) )

Podejdzie raczej do większosci normalnych rowerów. Nie wiem jak z rozmaitymi góralami... W starym, klasycznym roweze na kołach 28' i zębatce od WSK szło to wujkowi około 40 - 45km/h. Moc może z 1hp, ale do roweru to i tak dużo. Jeśli mu się pomaga pedalami to lepiej się zbiera niż komarek :D

Największy problem natury technicznej to montaż zębatki do koła (z lewej strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piasektt - prubowałeś może?? Bo miałem taki chytry plan, coby od wujka odkupić ten rower (zwany u nas "Pierdzikółko" ;) ), ponieważ od roku może dwuch stoi nieużywany i rdzewieje... Chciałem wsadzić silniczek do mojego starego BMX'a, z którego wyrosłem 10 lat temu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy patent taki bmx z silnikiem. Ile takie cudo ma ccm3 :?:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69532012

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69011334

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...