Skocz do zawartości

MMP w Poznaniu


RAFA?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Małka R1 jest nawet na Allegro wystawione: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=84852054 Cena minimalna spooora... Ciekawe tak BTW ile będzie chętnych i jak będzie wyglądać kontrowersyjne nieco R1 Cup.

 

A mnie za to cieszy, że w klasie SSP600 będzie można w końcu zobaczyć chyba pierwsze ZX-6RR '05 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

R1 Cup :arrow: za kupno motocykla R1+ drogowe owiewki + komplet 6, albo 8 teraz nie jestem pewna opon, i z tego co wiem o ile sie nie myle mają mieć zawieche z górnej pułki Ohlinsa :mrgreen: Całośc wraz zapłata jest wliczona w to ma kosztowac bagatelka 75 tysiecy złotych :D ( :buttrock: ?!@##$%^%??!!) Pytanie ilu bedzie chetnych?? A no i nagroda głowna jak jest do zgarnięcia to uwaga Yamaha YZF R6 z 2006 roku (czyli ta najnowsza, a zarazem wedlug mnie najbrzydsza :banghead: Yamaha)

 

Młoda <= Szpiegu forumowy na torze ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby tych chetnych było sporo, przynajmniej będe mieć zajęcie, myhy myhy, marzenie :arrow: mysleć i posklejac fakty dokonane i nie, aby mieć moto własne (kiedy to nastapi, kurczaki nie mam zielonego pojęcia :roll: )

 

Młoda<= Szpiegu forumowy na torze :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 Cup :arrow: za kupno motocykla R1+ drogowe owiewki + komplet 6' date=' albo 8 teraz nie jestem pewna opon, i z tego co wiem o ile sie nie myle mają mieć zawieche z górnej pułki Ohlinsa :mrgreen: Całośc wraz zapłata jest wliczona w to ma kosztowac bagatelka 75 tysiecy złotych ;) ( :P ?!@##$%^%??!!) Pytanie ilu bedzie chetnych?? A no i nagroda głowna jak jest do zgarnięcia to uwaga Yamaha YZF R6 z 2006 roku (czyli ta najnowsza, a zarazem wedlug mnie najbrzydsza ;) Yamaha)

 

Młoda <= Szpiegu forumowy na torze :crossy: :D[/quote']

Zabrzmi to dziwnie,ale cena jest niewygorowana. W porownaniu z cena za sprzet uzywany w SBK, to sa smieszne pieniadze... A przepisy zabraniajace zbyt wielu przerobek, znacznie zmniejszaja koszt.

 

Co do R1 Małłka, to dziwne troszke ze pozbywa sie tego. Przed swietami rozmawialem z jego bratem i mowil ze Tomek w tym sezonie nadal bedzie sie scigal. Chyba ze zmienia klase na Stocki(takie byly plany) bo ta jego erłana to juz prawdziwa babcia jest... ale to co ma w niej zamontowane, to warte niewiele mniej niz cala Rjedynka prosto z salonu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ta klasa nie jest skierowana do ludzi ktorzy sie przygotowywuja do sezonu calymi miesiacami...

No właśnie - to do kogo zatem skierowany jest ten puchar? Przypominam, że startować można jak na razie tylko na motocyklach pucharowych...

 

Poza tym pierwsze wyścigi za niewiele ponad 2 miesiące. Treningi pewnie zaczną się juz w kwietniu. Jeśli kogoś stać żeby ot tak, bez przygotowania, wywalić prawie 75 kawałków, bo mu się ścigać zachciało, to... ma fajnie. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...