Skocz do zawartości

Beeeeeeee czyli nowa koza :)))


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy zakonczy ta aukcje czy nie to mnie nie interesuje. Ja allegro traktuje jak ogloszenia. Jade z kasa - jak sprzet ok to biore i juz a nie jakies licytacje.

 

Dzisiaj sobie kolo garazu smigalem to fajniutko idzie. Jest jeszcze kilka spraw do roboty (tylnie klocki wymienic, przerywacz przeczyscic, styki przy tylniej lampie, wymienic olej) i kilka innych pierdół.

 

Wie ktos moze jak w tej nsr sie zdejmuje siedzenie 8O , bo sie z kumplem meczylem 30 min i nie sciagnelismy 8O . Trzeba tam gdzie jest zamykanie do kasku wlozyc kluczyk i przekrecic i siedzenie powinno odrazu sie wyjąć ? Sorki no ale nie moglismy zgadnąć co to za patent :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko dzwieku kosiarki ale w zamierzeniu na A1 to motorek super(choc strikte scigacze nie sa "w moim typie), cena tez niezla :!:

podoba mi sie malowanie, CBRki tez chyba takie maja. jesli jest sprawny i chodzi jak nalezy to naprawde za taka kase wyrwales super sprzecik :!:

 

p.s. na kat. A jednak nie rozdrabnial bym sie na 125 ccm.

 

pelnego baku, szerokich drog, gumowych drzewek, przyczepnosci i bezawaryjnosci!

 

p.s.2. no Grzechu nie spodziewalem sie ze kupisz tego typu moto 8O :)

 

Gratuluje i pozdrawiam (oraz czekam na odpowiedz na PW :))

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie zdejmuje sie wkladajac i przekrecajac kluczyk, nastepnie trzeba nacisnąć w strone ziemi taki "wihajsterek" ktory jest tam umieszczony. Tez mialem ten sam problem z moja :)

 

pzdr - kilu

 

po naciśnięciu do dołu tego wihajsterka siedzenie POWINNO odskoczyć, ale czasem nie odskakuje i trzeba je ręcznie podciągnąć do góry przesuwając do tyłu (cały czas trzymając wciśnięty do dołu wihajsterek - ogólnie jeśli odskakiwanie siedzenia nie zawsze działa [jak u mnie ;) ] to manewr wymaga wprawy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie zdejmuje sie wkladajac i przekrecajac kluczyk, nastepnie trzeba nacisnąć w strone ziemi taki "wihajsterek" ktory jest tam umieszczony. Tez mialem ten sam problem z moja :)

 

pzdr - kilu

 

Wszystko proste jak budowa cepa ;)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...