Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie to ja ostatnio lubię spamować ;)

A tak w ogóle to jak się nie da w grudniu to trza w styczniu po sylwestrze i już.

Dostać chałupę w górach w dniach 24-31 grudzień zawsze graniczyło z cudem.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze liczylem na impreze sylwestrowa, (nie tyllko ze wzgledu na brak innych opcji :twisted: ), ale jezeli sie nie uda na sylwka to chyba lepiej byloby troche odwlec termin np na koniec stycznia, bo i kasy nie ma po sylwku, a imprezowac 2 razy w ciagu kilku dni a potem przez kilka miechow nudzic :?: Lepiej rozlozyc rownomiernie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca wszystko ladnie pieknie ale niestety pod koniec stycznia wielu osobnikom z 4um zaczyna sie sesja czy jak to sie tam nazywa - jedyne dwa tygodnie kiedy cos tam rzeczywiscie robi sie zwiazanego z uczelnia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca wszystko ladnie pieknie ale niestety pod koniec stycznia wielu osobnikom z 4um zaczyna sie sesja czy jak to sie tam nazywa - jedyne dwa tygodnie kiedy cos tam rzeczywiscie robi sie zwiazanego z uczelnia Twisted Evil[/quote

hehehehe juz widze jak sie trole ucza hahahahahah dobre przeciez i tak bedziecie sesje przedluzac i warunki brac wiec nie demonizowac :twisted:

pozdro

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca PGR palo !!! dup..y dales :)

pomysl ty czy zeczywiscie gdzies sie nie da pomiescic tych co tam przyjada ;)

 

bo wiekszosc najbardziej pasuje termin grudniowy(urlop sylwestrowy) a po pierwszysm stycznia to juz cianko bedzie... ja np w styczniu moge pomazyc o wolnym

 

wiec kabinuj kabinuj ... jesli mlodo ... napic sie chcesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca wszystko ladnie pieknie ale niestety pod koniec stycznia wielu osobnikom z 4um zaczyna sie sesja czy jak to sie tam nazywa - jedyne dwa tygodnie kiedy cos tam rzeczywiscie robi sie zwiazanego z uczelnia :twisted:

No właśnie niestety ale końcówka stycznia to sesja a przed sesją to z 2 dni pouczyć się trza :) no w końcu my polibuda jesteśmy :mrgreen:

A ja tak bardzo chciałam się jeszcze z Waszymi mordami nachlać w starym roku po imprezie w Rockersie :mrgreen:

PGR - gówno mnie to obchodzi kombinuj cuś ;) :) :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...